Keystone logo
Augustine Institute

Augustine Institute

Augustine Institute

Tanıtım

2005 yılında Denver, CO Başpiskoposu Chaput altında Dr. Tim Gray ve Dr. Jonathan Reyes tarafından kurulan Augustine Institute , 14 yıldır Yeni Evangelizasyon'a sadık Lay'in ihtiyaçlarına hizmet ediyor.

Mezunlarımız arasında kilisede son birkaç on yılın büyük şampiyonlarından bazılarını sayıyoruz. Bugün, Graduate School'a ek olarak, Augustine Institute , Katoliklere inanç yolculuklarının her aşamasında ulaşmak için en iyi içeriği geliştirmek üzere genişledi - kitap yayınlamaktan kilise programları geliştirmeye, Kilise'de stratejik ortaklıklar ve FORMED gibi teknolojik platformlara kadar.

2015 yılında Lighthouse Catholic Media ile birleştik, derin bir içerik kütüphanesi, ülke çapındaki cemaatlerdeki evanjelistler ve Ignatius Press gibi kuruluşlarla büyük ortaklıklar ile evanjelizasyon çabalarımıza yardımcı olduk. Bu ilişkiden yola çıkarak, 60'tan fazla Katolik havarisini entegre eden, 900.000'den fazla Katolik'e ulaşan ve 5.000'den fazla cemaatte bulunan FORMED platformunu geliştirdik.

Yönetici Liderlik Ekibimiz tarafından yönetilen kendini adamış kadromuz, Ortodoks öğretim ve yenilikçi yaklaşımlarla Yeni Evangelizasyonu ileriye taşımaya devam etmek için yılların deneyimini bir araya getiriyor.

Konumlar

  • Greenwood Village

    South Syracuse Way,6160, 80111, Greenwood Village

    sorular