Keystone logo
Austin Peay State University

Austin Peay State University

Austin Peay State University

Tanıtım

Rekor düşüş kaydı, yeni bir doktora derecesi ve birçok Fulbright ödülü ile Austin Peay, Tennessee'de ve güneydoğuda mükemmellik standardını belirliyor. Havacılık biliminden nükleer tıbba ve aradaki her şeye kadar değişen derece konsantrasyonları ile size uygun eğitim teklifimiz var.

Austin Peay'de Liderliğe Hazır mısınız? Nasıl olduğunu size göstermeye hazırız.

Görev beyanı

Austin Peay State University , vatandaşların eğitimsel kazanımlarını artırmaya, bölgesel ihtiyaçları karşılayan programlar ve hizmetler geliştirmeye ve üniversite uzmanlığını özel ve kamu kaynakları ile birleştiren işbirliği fırsatları sağlamaya kendini adamış kapsamlı bir üniversitedir. Toplu olarak, bu çabalar bölgenin entelektüel, ekonomik, sosyal, fiziksel ve kültürel gelişimine önemli ölçüde katkıda bulunur. APSU, toplumun ve pazarın küresel farkındalık ve sürekli öğrenim gerektirdiğini kabul ederken, öğrencileri ilgili ve üretken vatandaşlar olmaya hazırlar. Bu görev şu şekilde gerçekleştirilecek:

 • Eleştirel düşünmeyi, iletişim becerilerini, yaratıcılığı ve liderliği teşvik etmek için tasarlanmış lisans, lisansüstü ve öğrenci destek programları sunmak;
 • Çoklu dağıtım sistemlerinin, esnek programlamanın ve uydu konumlarının kullanımı dahil olmak üzere, geleneksel ve geleneksel olmayan öğrencilere erişim fırsatlarının ve hizmetlerinin genişletilmesi;
 • Eşit erişimi, çeşitliliği, tüm kültürleri takdir etmeyi ve tüm insanlara saygıyı teşvik etmek;
 • Fort Campbell'daki askeri topluluğa eksiksiz akademik programlar aracılığıyla hizmet etmek;
 • Öğrencinin mezuniyete devam etmesini destekleyen akademik hizmetler sunmak;
 • Üniversite yaşamına aktif katılımı teşvik eden olumlu bir kampüs ortamını teşvik etmek; ve
 • Bölgenin yaşam kalitesi, öğrenme ve işgücü geliştirme ihtiyaçlarına önemli ölçüde katkıda bulunan programlar (kredili ve kredisiz) geliştirmek, araştırma yapmak ve hizmetler sunmak.

Vizyon Bildirisi

APSU'nun vizyonu, öğrencilere küresel bir toplumda yaşam ve çalışma için bilgi, beceri ve değerler kazandıkça eleştirel sorgulama alışkanlıklarını aşılayan işbirlikçi, bütünleştirici bir öğrenme topluluğu oluşturmaktır.

Yaz

Yaz kursları doluyor! Yaz dersleri almakla ilgileniyorsanız, önce Mali Yardım kurallarını inceleyin .

Kurs Seçimi Önemlidir!

Eğitim Bakanlığı, aldığınız yardım miktarını etkileyebilecek federal mali yardım kurallarına önemli bir vurgu yapmaktadır. Buna Kurs Seçimi Sayıları denir. Özellikle, federal yardımın ana dal, yan dal veya diğer derece gereksinimlerinizdeki kursları ödemesi için, eğitim programınızın bir parçası olmalı veya dereceniz için gereken toplam saati kazanmak için gerekli olmalıdır. Eğitim programınızın bir parçası olmayan kursları almak, daha az federal mali yardım almanıza ve potansiyel olarak dersler için cepten ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olabilir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

Konumlar
 • Clarksville

  College Street,601, 37044, Clarksville

  sorular