Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

Tanıtım

Dekan Hoşgeldiniz

CAS Dean Peter Starr

A Amerikan Üniversitesi'nde Fen Koleji 50 eyalette ve 150 ülkeden gelen öğrencilerin canlı ve farklı topluluk içinde size zorlu bir liberal sanat eğitimi vermektedir. Fen Koleji Fakülte araştırma ve yaratıcı çabalar eğitim ve mükemmellik yenilikçi yaklaşımlar taahhüt ulusal ve uluslararası kaydetti sanatçıları, akademisyenleri ve öğretmenleri kapsamaktadır. Her yıl, dünya liderleri, diğer kurumlardan gelen seçkin akademisyenler ve kendi alanlarında tanınmış uygulayıcılar güncel konular açık tartışmayı teşvik etmek ve kendi alanlarında üstün gelişmelere öğrencilere maruz kampüse geliyor.

Eğer lisansüstü çalışma kurulu lisans majör veya alan seçebilir veya kendi disiplinler arası derecesi tasarımı olsun, sınıfta ciddi entelektüel soruşturma meşgul olacaktır. Sen fakülte-to üyesi ile kendi fırsatı ya da işbirliği içinde staj ve toplum hizmeti faaliyetleri sanatlarda, eğitim, beşeri bilimler, fen bilimleri ve Washington DC'de sosyal bilimlerin çeşitli yararlanabilir ve olacak araştırma ve yaratıcı çabalar yanı sıra AU kampüsünde birçok kulüp, öğrenci faaliyetleri ve hizmet kuruluşları katılacak.

Sınıf içinde ve dışında deneyimleriniz geniş bir vizyon yaratacak ve sizi anlamak gelecekteki kariyer başarılı olmak ve dünyanın eğitimli ve sorumlu vatandaş olmak gerekir.

Misyon ve Gerçekler

A Fen Koleji yerel, ulusal ve uluslararası toplumların öğretim mükemmellik, burs, sanat ve hizmet için adamıştır.

Üniversite lisans ve lisansüstü binbaşı için çalışma zorlu programları sunan, Amerikan Üniversitesi lisans öğrencilerinin tamamı için liberal sanat ve bilim zengin eğitim veren; ve üstün araştırma, uygulama ve yaratıcı aktiviteyi teşvik eder.

Üniversite liberal eğitimin temel amaçları kararlıdır: özgür ve rasyonel söylemi teşvik insan deneyiminin çeşitliliği bir anlayış teşvik, hızla değişen dünyada gezinin gerekli kritik entelektüel becerileri sağlamak ve disiplin sınırları boyunca bilgilerle bütünleştirerek.

tarih

Bir küresel görünüm, pratik idealizm, kamu hizmeti için bir tutku: Bunlar Amerikan Üniversitesi parçası bugün konum ve onlar AU Kongresi tarafından kiralanan oldu 1893, havada idi. George Washington ülkenin başkentinde bir "ulusal üniversite" hayal vardı. Ama birçok yönden, rüya olduğunu temsil, bir üniversite kurmak için John Fletcher Hurst aldı.

Başkan Woodrow Wilson resmen 27 Mayıs 1914 tarihinde üniversite adamıştır ve ilk yüksek lisans öğrencisi kabul edildi. İlk 75 lisans öğrencisi bu sonbaharda kabul Liberal Sanatlar Koleji, 1925 yılında kuruldu.

Amerikan Üniversitesi'nin tarihi boyunca, Fen ve Edebiyat Fakültesi adını birkaç kez değişti. İlk olarak bilinen başta "Liberal Sanatlar Koleji," ismi 1939 yılında "Sanat ve Bilimler Fakültesi" olarak değiştirilmiştir. Kısa bir süre için sadece isim geri 1956 yılında "Fen Koleji" dönüştürüldü kadar "Lisans Koleji" olarak biliniyordu.

Amerikan Üniversitesi, Fen Koleji'nde büyük okul veya üniversite şu anda 2931 öğrenciye, 339 tam zamanlı öğretim üyeleri ve sunulan 150'den fazla derece vardır. Kolej sürekli büyürken, disiplin sınırları ötesinde bilgi, insan deneyiminin çeşitliliği bir anlayış teşvik, özgür ve rasyonel söylemi teşvik hızla değişen dünyada gezinin gerekli kritik entelektüel becerileri sağlamak ve entegre bağlılık asla değişmez.

Konumlar

  • Washington

    4400 Massachusetts Avenue, NW, , 20016, Washington

sorular