Keystone logo
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences Ekonomi Yüksek Lisansı
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

Ekonomi Yüksek Lisansı

Washington, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Uzaktan Eğitim, Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

A İktisat Bölümü Beş belirgin izler, yüksek kaliteli eğitim ve ciddi bursu ile ekonomik politika bir ilgi ve ekonomi yüksek lisans programı uygulanmaktadır Washington DC'de ekonomi okuyan özel ödülleri birleştiren bir fakülte ile yüksek lisans programı sunuyor, politika odaklı Yüksek lisans öğrencileri takip edebilirsiniz beş farklı parça sunar programı: general, kalkınma ekonomisi, iktisat cinsiyet analizi, finansal ekonomi politikası ve (yalnızca çevrimiçi) uygulamalı iktisat.

Bölüm küresel ekonomik sorunlarla başa derslerin özellikle zengin bir teklif var. Fakültemizin çoğu araştırma yürütülen veya diğer ülkelerde öğretilen ve sınıfta bu deneyimi getirmek var.

A İktisat Bölümü master ders çalışma devlet kurumları, kongre komiteleri, finans kurumları, ekonomik danışmanlık firmaları alanında kariyer için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır, hem ulusal hem de yurtdışında, diğer kurumlar arasında tankları, çok taraflı kuruluşlar ve sivil toplum örgütleri düşünüyorum. Mezunlar genellikle öğrenciler ise staj veya part-time istihdam vardı kuruluşları ile tam zamanlı istihdam sabitleyin.

Bu ekonomi yüksek lisans programı öğrencileri sunmaktadır:

  • Ekonominin en önemli uygulamalı alanlarında Konsantre fakülte gücü ve politika odaklı müfredat
  • Bağlantıları ile Fakülte dünyadaki tankları, araştırma enstitülerini ve uluslararası örgütleri düşünmek
  • Devlet-the-art yaygın uygulanan ekonomi araştırmalarda kullanılan istatistiksel yazılım
  • Eğitimli ekonomistlerin için mesleki fırsatlar olağanüstü bir diziye erişim sağlayan bir Washington, DC, konum

Çoğu lisansüstü düzeyinde dersler akşam sunulmaktadır ve master derecesi tam zamanlı veya yarı zamanlı statü ya tamamlanabilir.

TRACKS

  • Uygulamalı Ekonomi (Online Diploma Only)
  • Kalkınma Ekonomisi
  • Ekonomi Toplumsal Cinsiyet Analizi
  • Finansal İktisat Politikası
  • Genel Parça

Programa Kabul

Adaylar, lisansüstü eğitim için asgari üniversite gereksinimleri karşılaması gerekir. Kabul akademik kayıt ve tavsiye iki harf dayanmaktadır. Genel olarak, lisans veya yüksek lisans dersleri önceki bir B + ortalama gereklidir. Graduate Record Examination (GRE) genel testi gereklidir. Kabul hak ve programlı kısıtlar ile sınırlı olabilir öğrenciler için otomatik değildir.

Olan lisans arka plan kabul için standartlara uymayan (4.00 üzerinden), en az 3.50 not ortalaması ile diplomasız durumu onaylanan lisans dersleri 12 kredi saat tamamladıktan sonra kabul için kabul edilebilir bir öğrenci. ECON-600, ECON-601 ve ECON-605, bu 12 saat içinde alınmalıdır.

Uygulamalı iktisat bir online parça (aşağıdaki gereksinimleri bakınız) Mayıs 2014 başlayan sunulacak. Online uygulamalı iktisat ve diğer MA izler arasında geçiş yasaktır.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar