Keystone logo
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences İspanyolca ve Latin Amerika çalışmalar ma
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

İspanyolca ve Latin Amerika çalışmalar ma

Washington, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

A İspanyol ve Latin Amerika Çalışmaları Yüksek Lisans Amerikan Üniversitesi özelleştirilmiş parça sunar öğrenciler çeviri, dilbilim disiplinlerarası Latin Amerika ve Karayipler'de anlayış yanı sıra uzmanlık kazanmak için izin ve / veya İspanyolca dil öğretimi için.

Yüksek lisans öğrencileri bölgenin kültürel, tarihi, dilsel ve siyasi karmaşıklık çalışmaları için güçlü bir temel sağlar 21-kredi çekirdek müfredatın bir parçası olarak ders seçmek. Tüm temel dersler İspanyolca tamamen öğretilir. Çekirdek seminerlerinin yanı sıra, İspanyol: Latin Amerika Çalışmaları yüksek lisans programı, değerli eğitim ve Latin Amerikalı uzmanlar için mesleki becerilerini sağlayan üç 12-15 kredi parça sunar:

  • Çeviri ve Dilbilim
  • İspanyol Dili Eğitimi
  • Latin Amerika üzerine Disiplinlerarası Çalışmalar (örneğin, kültür ve edebiyat, uluslararası çalışmalar, tarih, iletişim, halkla ilişkiler)

İspanyolca: Latin Amerika yüksek lisans programı öğrencileri İspanyolca en az 21 kredilik almasını gerektirir. Afrika Birliği'nin kampüs kaynaklarına dayanarak, öğrencilerin Tarih Bölümü, Antropoloji Bölümü, Uluslararası Okulu olarak -bunlar İngilizce Fen ve diğer AU okulların Koleji içindeki diğer bölümlerde (12 krediye kadar) Latin Amerika dersleri alabilir Servis ve Eğitim Fakültesi. Latin Amerika ve Latin Araştırmaları Afrika Birliği'nin Merkezi kampüsünde ve ötesinde akademik dinamizm bir hub olarak hizmet vermektedir ve Latin Amerika ile ilgili çeşitli konularda işbirliği araştırmaları destekler.

LİDER FAKÜLTE UZMAN ÖĞRENİN

Çekirdek öğretim beşeri ve uygulamalı dilbilim geniş kapsamlı uzmanlık getirmek. Bizim beşeri öğretim cinsiyet, insan hakları, göç, küreselleşme, bellek ve şiddet çalışmalarında uzmanlaşmak ve film, anlatı, şiir, kısa öykü, performans ve tiyatro da dahil olmak üzere yaklaşımları ve türleri çeşitli aracılığıyla öğretmek. Bizim uygulanan dilbilim fakülte, iki dillilik konusunda uzmanım, video oyunu temelli dil öğrenme ve tele-işbirlikçi çeviri.

DC IN SINIRSIZ KAYNAKLARININ YARARLAN

Washington, DC eşsiz kaynaklarından yararlanan, bizim müfredat gibi Latin Amerika için ABD Adalet Bakanlığı, National Geographic, Guatemala İnsan Hakları Komisyonu ve Washington Ofisi gibi kuruluşlar da, Proyecto Amistad kurs sayesinde, için-kredi staj sunmaktadır . Biz de öğretim staj kolaylaştırmak alanda, ilköğretim ortaöğretim ve iki dilli okulların en temas var. Ayrıca, yurt dışında yaz araştırma için fon fırsatları sağlamak ve düzenli bölgede araştırma tesisleri yelpazesi ile alan gezileri, misafir konferanslar, etkinlikler ve ortaklıklar koordinat.

Öğrencilerimizin birçoğu yüksek lisans derecesi ile birlikte İspanyolca Çeviri Yüksek Lisans Belgesi tamamlayın. Bizim programda öğrencilerimiz doktora programları sürdürmeye isteyenler için Latin Amerika'ya ilişkin konularda uzmanlık gerektiren alanlarda geniş bir çalışma değerli mesleki beceri yanı sıra titiz akademik eğitim kazanç iken. Öğrenciler genellikle mezuniyetten sonra Washington'da kalmak ve şehirdeki Latin Amerikalı kurumların geniş bir ağ müdahil olurlar. Diğerleri doktora çalışmalarını veya öğretim sürdürmeye karar verirken Mezunlarımızın çoğu, Washington, DC'de hükümet ve sivil toplum kuruluşlarıyla çalışmaya devam ediyor.

FON KAYNAKLARI

Öğretim ve araştırma asistanlık bir belirli sayıda hak öğrenciler için mevcuttur. Buna ek olarak, fonlar Jack Çocuk İspanyolca ve Latin Amerika Çalışmaları Vakfı aracılığıyla öğrenciler için mevcuttur. Jack Çocuk Yaz Araştırma Ödülleri de programda birinci ve ikinci yıl arasında yaz aylarında Latin Amerika'da araştırma üstlenilmesi ilgilenen lisansüstü öğrencileri desteklemek için kullanılabilir.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • İspanyolca Yüksek Lisans (Tez) (MA(Tez))
    • Dunedin, Yeni Zelanda
  • Master of Arts (Kurs Çalışması) (MA(Kurs Çalışması)) İspanyolca
    • Dunedin, Yeni Zelanda