Keystone logo
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences Tarihte ma
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

Tarihte ma

Washington, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

A Tarih yüksek lisans programı Geniş geçmişin anlayışlarını, özel araştırma için kapasite geliştirme ve meslekdaşlar ilişkiler ekimi vurguluyor. Tarih Yüksek Lisans öğrencileri Amerikan tarihi, modern Avrupa tarihinin, ya da kamu tarihe konsantre ve çalışma (dış alanlar) küçük alanları yanı sıra (büyük veya küçük), çapraz ulusal ve çapraz disiplinli alanlar gelişebilir.

Siyasi tarih, sosyal ve kültürel tarih, diplomasi tarihi, toplumsal cinsiyet ve cinsellik, karşılaştırmalı tarih, emperyalizm ve sömürgecilik sonrası, entellektüel tarihe, tıp tarihi, Afrikalı-Amerikan kültürünün tarihinin Tarihi fakülte teklif ders çalışma ve rehberlik Bölümü tarih, etnik tarih ve kamu tarih. Tarih Bölümü yüksek lisans çalışması anlayışı içinde esnektir. Öğrenciler programlarını şekillendirme ve program gerekliliklerini yerine getirmek için inisiyatif ve sorumluluk almaya teşvik edilmektedir. Bölüm çalışma alanları, araştırma araçları ve belirli bir programın diğer özelliklerini tanımlayan öğrenci ve danışman arasındaki yakın istişare vurgulamaktadır. Lisansüstü öğrenciler ders çalışma tamamlayacak Washington, DC, kaynakların yararlanmak için teşvik edilir.

Fakülte ve mezunlar bağlantıları staj ve istihdam öğrencileri neden olmaktadır. Mezunlar George Washington University Arşivleri mevkilere; New York Tarihi Evi Güven; Arlington House, NPS; Miras Eğitim Hizmetleri, Ulusal Kayıt, NPS Bölümü; Doğu Eyalet Hapishanesi Müzesi, Pensilvanya; , DC Minds Design; Tarih Associates; Amerikan Tarihi, Smithsonian Institution Ulusal Müzesi; Smithsonian Enstitüsü Arşivler; Mount Vernon; ve Ulusal Tarihi Koruma Güven.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar