Keystone logo
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences TESOL ma
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

TESOL ma

Washington, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

A TESOL yüksek lisans programı özel dil okullarında, yüksek ve yetişkin eğitiminde hem yurtiçinde hem de yurtdışında öğretmek için hazırlar ve devlet sertifika gerekli değildir K-12 ayarları içinde.

Amerikan Üniversitesi TESOL yüksek lisans programı teori ve pratik öğretim deneyimine disiplin içinde temel kavramları uygulamak için yüksek lisans öğrencileri sağlayan pratik bir ayırt edici bir karışımını sunuyor. Program yüksek lisans öğrencileri, dersleri planlama programın başından itibaren çeşitli bağlamlarda sınıfları ve öğretim veya ders ESL öğrencileri gözlemleyerek ile deneyimsel öğrenme üzerinde güçlü bir vurgu yapmaktadır.

LİDER FAKÜLTE UZMAN ÖĞRENİN

TESOL öğretim üyeleri onların geniş ve çeşitli öğretim deneyimleri, çağdaş araştırma ve kültürlerarası uzmanlık bilgisi TESOL alanında başarılı profesyoneller olmak için gerekli akademik ve pratik bilgi birikimi sağlamak çizin. Program, dil öğretimine iletişimsel yaklaşım vurgulayan geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır ve otantik öğretim faaliyetlerine odaklanır.

AU TESOL TOPLUMU KATILIN

MA TESOL öğrencilerin TESOL alanında lider profesyoneller arasında akranlarından ve profesörler, hem topluluk duygusu tadını çıkarın. TESOL Yüksek Lisans Programı yeni mezunlar, profesyoneller ve kariyer switcherlar dahil olmak üzere çeşitli öğrenci nüfus, hitap ve derecesini tamamladıktan büyük esneklik sunar. Öğrenciler tam veya yarı zamanlı olarak kabul edilebilir ve sınıflar öğrencilerimizin yoğun programları karşılamak için akşam buluşuyor. TESOL Yüksek Lisans Programı Dersler AU TESOL Yaz Enstitüsü aracılığıyla, sonbahar ve ilkbaharda yanı sıra yaz aylarında sunulmaktadır.

Programa Kabul

TESOL yüksek lisans programına başvuracak adayların yüksek lisans eğitimi kabul edilmek için asgari üniversite şartlarına tabidir. Dahası, lisans majör, Graduate Record Examination (GRE) puanları ve akademik referans iki harflerle (4.00 üzerinden) 3.00 not ortalaması gereklidir. Kuvvetle İngilizce anadili en az bir diğer dilde bazı arka plan olması önerilir. Anadili veya birinci dil Adayların İngilizce Yabancı Dil Sınavı (TOEFL) olarak İngilizce Testi tatmin edici sonuçlar göndererek dil yeterlilik belgesi göstermek zorundadır değildir. Tam kabul değerlendirilmek üzere en az TOEFL puanı kağıt tabanlı test internet tabanlı test (IBT) veya 600 100 olduğunu. Part-time yanı sıra tam zamanlı öğrenciler programa bekliyoruz.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • TESOL ve Uygulamalı Dilbilim Yüksek Lisansı
  • Sydney, Avustralya
  • Moore Park, Avustralya
  • + 2 daha fazla
 • TESOL ve Uygulamalı Dilbilim Yüksek Lisansı (Uzantı)
  • Sydney, Avustralya
  • Moore Park, Avustralya
  • + 2 daha fazla
 • Diğer Dilleri Konuşanlara İngilizce Öğretimi MA
  • London, Birleşik Krallık