Keystone logo
Babson College

Babson College

Babson College

Tanıtım

US News & World Report'a göre 29 yıldır 1 Numaralı Girişimcilik okulu olan Babson College , her yerde büyük ekonomik ve sosyal değer yaratan girişimci liderler yetiştiriyor. Her öğrencinin benzersiz kişisel ve profesyonel taahhütleri olduğunu anlayarak, hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı seçeneklerle çok çeşitli lisansüstü işletme programları sunuyoruz. Program ne olursa olsun, eyleme dayalı bir eğitim ve dinamik girişimci liderlerle dolu bir topluluk keşfedeceksiniz. Babson'da durmaksızın aşağıdakilere odaklanıyoruz:

Öğrencileri Girişimci Liderlere Dönüştürmek: Girişimcilerin doğmadığına inanıyoruz - onlar doğdu ve bir Babson eğitimi, öğrencileri problemleri fırsat olarak görmeye, belirsizliğe yönelmeye ve harekete geçmeye teşvik eden bir yap-zihniyet ve beceri seti aşılıyor. Girişimci Liderler artık her zamankinden daha önemli.

Yaparak Öğrenme : Size nasıl düşünüleceğini öğretmekten daha fazlasını yaparız. Size nasıl yapılacağını öğretiyoruz. Öğrenci danışmanlık projelerimiz, sınıf simülasyonları ve öğrenci liderliğindeki forumlar gibi sürükleyici deneyimler, sınıf akademisyenlerini gerçek yaşam pratiği ile geliştirir ve öğrencileri şimdi harekete geçmek ve etki bırakmak için gerekli becerilerle donatır.

Potansiyelinizi Optimize Etme: İster bir girişim başlatıyor, ister endüstrileri değiştiriyor ya da aile şirketinizi devralıyor olun, bir Babson derecesi öğrencilerin bulundukları yerden istedikleri yere gitmelerine yardımcı olur. Küçük boyutumuz, öğrencilerin, fakülte ve kariyer danışmanlarının, her öğrencinin kişisel hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan bir deneyim yarattığı anlamına gelir.

Küresel Deneyiminizi ve Ağınızı Oluşturma: Farklı bakış açıları birleştiğinde yeni fikirler ortaya çıkar. Bason'da topluluğumuzun çeşitliliği, öğrencilerin bakış açılarını genişleten ve onları tüm ekonomiler ve kültürler arasında çalışmaya hazırlayan bir güçtür. Babson deneyimi, kültürler arası ekip çalışması, küresel vaka çalışması tartışmaları ve uluslararası odaklı etkinliklerle doludur. Mezun olduktan sonra kariyerler dünya çapında gelişirken, 129 ülkeye yayılan 43.000 mezunla Babson ağı asla uzak değildir.

Babson College bir dereceden fazla mezun olursunuz - sürekli profesyonel başarı için gerekli ilham, araçlar ve gerçekleşme zihniyetini kazanırsınız. Çünkü büyük girişimci liderler aksiliklerin üstesinden gelir, belirsizlik içinde gelişir ve her zaman başkalarının sadece engelleri gördüğü çözümler bulmaya çalışırlar. Girişimci bir lider olmak, herhangi bir kuruluşta, belirsizliği gidermek ve ilerletmek için bir varlık haline getirecek, diğerleri ise işlemektedir.

Aşağıdaki Tam Zamanlı Lisansüstü Programlarını sunuyoruz:

Tam Zamanlı MBA: Tam zamanlı, kampüste MBA ile Babson'u evinizden uzaklaştırın. Derecenizi bir veya iki yıl içinde tamamlayın. Nicel Finans ve İş Analitiği ve Makine Öğreniminde STEM tarafından belirlenmiş konsantrasyonlar dahil olmak üzere yedi MBA konsantrasyonu ile uzmanlaşın.

İş Analitiğinde Bilim Ustası: Tam zamanlı, STEM tarafından belirlenmiş bir programla bilgiyi yeniliğe dönüştürün.

Finans Bilim Master: Bu tam zamanlı, STEM belirlenen program işverenlerin istediği finansal modelleme ve kodlama becerileri kazanın.

Girişimci Liderlik Yönetiminde Bilim Ustası: Tam zamanlı, dokuz aylık programda kariyerinizin erken saatlerinde nasıl yenilik yapmayı öğrenin

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

 • Wellesley

  231 Forest Street, 02457-0310, Wellesley

 • Boston

  100 High Street First and 12th Floors, 02110, Boston

  • Miami

   1200 Brickell Ave, 33136, Miami

   sorular