Keystone logo
Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Tanıtım

İlgili ve şefkatli öğretim üyeleri ve küçük topluluk atmosferi, Bellarmine Eğitim Okulu'nu başarılı bir akademik kariyer için akıllıca bir seçim haline getirir. Mesleki eğitim kursları, okullardaki alan temelli deneyimler ve güçlü bir liberal sanat geçmişi, öğrencileri farklı öğrencilere öğretmenin zorluklarını karşılamaya hazırlar. Eğitim Fakültesi'nin seçkin programları, öğrencilerimize profesyonel kariyer hedeflerine ulaşmada paha biçilmez bir avantaj sağlar.

Eğitim Fakültesi, günlük sınıflarda çeşitli materyaller ve teknolojiler kullanır. Öğrenciler devlet okullarında kullanılan teknoloji, standartlaştırılmış ve tanısal testler ve sınıf teknikleri ve materyallerinin gerçek hayattan örnekleriyle uygulamalı deneyim kazanırlar. Sınıflar SmartBoard Teknolojisi ve iPad'lerle donatıldığından, öğrencilerin internetten gelen bilgilerle, sınıf sunularıyla ve öğretim materyalleriyle daha etkileşimli olmasını sağlar.

Eğitim Fakültesi öğretim üyeleri, etkili bir öğretmen olmayı öğrenmenin hem teori hem de pratiğin keşfedilmesiyle gerçekleştiğine inanmaktadır. Bu nedenle öğretmen adayları gözlem ve saha çalışmasına birinci sınıfın ilk yarıyılında başlar ve dört yılın her döneminde buna devam eder. Ortalama olarak, Bellarmine öğrencileri her dönem 30 saatlik saha çalışması deneyimi elde ederler. Son yılın güz döneminde, adaylar bir sömestr boyu öğrenci öğretmenliği deneyimini tamamlarlar. Bu yoğun profesyonel dönem, adayların kendilerini ödüllendirici bir kariyere hazırlayacak öğretim becerilerini geliştirmelerini sağlar.

Eğitim programı mezunları, devlet ve özel okullarda ilk, orta ve orta öğretimde iş bulmaktadır. Bellarmine öğretmenleri her zaman yüksek talep görmektedir.

Konumlar

  • Louisville

    Newburg Road,2001, 40205, Louisville

    sorular