Keystone logo
Bellarmine University W. Fielding Rubel School of Business

Bellarmine University W. Fielding Rubel School of Business

Bellarmine University W. Fielding Rubel School of Business

Tanıtım

  • Rubel İşletme Fakültesi mezunlarının% 100'ü çalışıyor veya eğitimlerine devam ediyor
  • Mezunlarımız 30 ABD Eyaleti + 3 uluslararası destinasyonda çalışıyor ve öğrenim görüyor

Başlamadan altı ay sonra 2018 sonuçları sınıfı. Kariyer Gelişim Merkezi tarafından sağlanan veri toplama ve analizi.

Misyon

W. Fielding Rubel İşletme Fakültesi'nin misyonu, Bellarmine Üniversitesi'nin misyonu ile tutarlı bir amaç, anlayış ve şefkatle topluma hizmet etmek için çeşitli entelektüel perspektiflerle zenginleştirilmiş Katolik liberal sanat geleneğinde öğrenci merkezli kaliteli eğitim sağlamaktır.

Okulun özeti

"Ülkenin en iyi işletme okullarından biri" - The Princeton Review

Bellarmine, işletme öğrencilerimize benzersiz bir eğitim deneyimi sunuyor: birinci sınıf iş hazırlığı ile desteklenen geniş tabanlı bir liberal sanat eğitimi. Bu fark, yazma ve eleştirel düşünme becerileri nedeniyle mezunlarımızdan hoşlandıklarını söyleyen işverenler tarafından oldukça olumlu görülüyor.

İşletme Fakültesi, yenilikleri ve iş trendlerini müfredata hızla dahil etmesiyle de tanınır. Örneğin, bugün birçok işveren, çalışanlarını MBA derecesi almaya teşvik ediyor; bu nedenle Bellarmine, birinci sınıf öğrencilerini sadece beş (veya beş buçuk) yıl içinde MBA derecelerine götüren birkaç program başlattı.

Bellarmine'de bir işletme eğitiminin bir diğer önemli yönü, staj ve / veya uluslararası bir deneyim gerekliliğidir. Öğrencilerin iş tecrübesine sahip olmalarını / edinmelerini şart koşuyoruz - bu, uygulamalı kurs projeleri, stajlar ve / veya kurs gerekliliklerinin yanı sıra potansiyel gönüllü iş projeleri ile de gerçekleştirilebilir. Bu, henüz bir öğrenciyken pratik deneyim kazanacağınızı garanti eder ve bu da sizi mezun olduktan sonra çok daha "pazarlanabilir" yapar.

Bellarmine Üniversitesi'ndeki W. Fielding Rubel İşletme Okulu, onu ülkedeki seçkin işletme okulları arasına yerleştiren AACSB International (Association to Advance Collegiate Schools of Business) tarafından akredite edilmiştir. Bellarmine, Kentucky'de AACSB akreditasyonuna sahip ilk ve tek özel üniversite olmakla kalmayıp, aynı zamanda dünya çapındaki işletme okullarının yüzde 5'inden daha azı bu ayrıcalığı elde etti.

Ek Övgüler

• Finans Yüksek Lisans Dereceleri, En İyi Küçük Kolejler listesinde muhasebe ve finans alanında Rubel İşletme Okulu'nu 9. sırada yer aldı.

• MBAPrograms.org'un En İyi ve En Güzel B-Okulu Kampüslerinden Biri

• Bir CFA Enstitüsü Bağlı Üniversite olarak tanınmıştır

Konumlar

  • Louisville

    Newburg Road,2001, 40205, Louisville

    programlar

    sorular