Keystone logo
Belmont University

Belmont University

Belmont University

Tanıtım

Sürekli olarak "En Yenilikçi" bir üniversite olarak tanınan Belmont University , her eyaleti ve 28'den fazla ülkeyi temsil eden 8.200'den fazla öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Kampüs, devlet, sağlık, müzik, turizm ve daha fazlası için dinamik ve canlı bir merkez olan Tennessee, Nashville şehir merkezine sadece iki mil uzaklıkta bulunan 93 dönümlük pitoresk arazide yer almaktadır. Dört yıllık özel bir üniversite olan Belmont, en iyi liberal sanatları ve profesyonel eğitimi Hristiyan bir eğitim ve hizmet topluluğunda bir araya getiriyor. Üniversitenin amacı, öğrencilerin tutkularını keşfetmelerine ve dünyanın ihtiyaçlarını karşılamak için yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır.

Misyonumuz: Belmont University , farklı geçmişlere sahip erkek ve kadınları dünyayı disiplinli zeka, şefkat, cesaret ve inançla birleştirmeleri ve dönüştürmeleri için güçlendiren akademik olarak zorlu bir eğitim sunan öğrenci merkezli bir Hıristiyan topluluğudur.

Vizyonumuz: Öğretim üniversiteleri arasında lider olmak, en iyi liberal sanatları ve profesyonel eğitimi Hristiyan bir öğrenme ve hizmet topluluğunda bir araya getirmek.

Değerlerimiz: Zengin bir Baptist mirasına sahip öğrenci merkezli bir Hıristiyan topluluğu olarak Belmont University , entelektüel, manevi, kişisel ve kurumsal yaşam için gerekli olan şu temel değerleri destekler: Dürüstlük, Araştırma, İşbirliği, Hizmet ve Alçakgönüllülük.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Nashville

    Belmont Boulevard,1900, 37212, Nashville

    sorular