Keystone logo
Ben-Gurion University of the Negev Yüksek Lisans Yazılım ve Bilişim Sistemleri Mühendisliğinde
Ben-Gurion University of the Negev

Yüksek Lisans Yazılım ve Bilişim Sistemleri Mühendisliğinde

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Mar 2024

ILS 17.329 / per year *

Kampüste

* TÜFE endeksine göre değişir

Tanıtım

Yapay Zeka ve Otonom Yazılım Sistemlerinde Yüksek Lisans çalışmaları

Yapay Zeka ve Otonom Yazılım Sistemleri Yüksek Lisans programı, Oyun Teorisi, Doğal Dil İşleme, Veri Bilimi, Makine Öğrenimi, Otomatik Planlama, Çoklu Etmen Sistemleri, Öneri Sistemleri, Hata Tespiti ve Teşhisi ve Sezgisel arama gibi çok çeşitli Yapay Zeka alanlarında araştırmacılar ve uygulayıcılar için üst düzey eğitim sağlar.

Bu Yapay Zeka ve Otonom Yazılım Sistemleri programına katılan öğrenciler, insan ve makine arasındaki boşluğu dolduran akıllı sistemler geliştirmek için modeller, teoriler ve pratik yöntemler öğreneceklerdir. Program, akıllı sistemlerin ve algoritmaların navigasyon sistemlerinde (GPS), bilgisayar simülasyonlarında, internet aracılarında, e-ticarette, eğitim yazılımlarında, bilgisayarlı tıpta ve daha fazlasında kullanıldığı sektördeki Yapay Zeka profesyonellerine yönelik açık bir ihtiyaca hitap ediyor.

Yazılım ve Bilgi Sistemleri Departmanı, İsrail'de en fazla sayıda Yapay Zeka araştırmacısına sahiptir ve hem ulusal hem de ulusal olarak tanınmaktadır. Bu program öğrencileri, bazıları uluslararası şirketler (örn. IBM, Intel, Microsoft ve Facebook) ve önde gelen araştırma kurumları (örn. Harvard ve MIT) ile işbirliği içinde olan heyecan verici ve güncel araştırma alanlarına maruz bırakacaktır. Ayrıca, BGU uygun adaylara rekabetçi burslar sağlar.

Bu programın mezunları, İsrail'de ve yurtdışında Yapay Zeka ve Veri Bilimi alanlarında önde gelen yüksek teknoloji şirketlerine katılır ve doktora derecesine devam eder. çalışmalar.

Makine Öğrenimi ve Büyük Veri Analitiği

Makine Öğrenimi ve Büyük Veri Analitiği Programında Bilişim Sistemleri Mühendisliği Yüksek Lisans Derecesine yönelik çalışmalar, Veri Madenciliği, Veri Bilimi, Makine Öğrenimi, Derin Öğrenme, Tahmine Dayalı Analitik, Büyük Veri ve İş Zekası alanlarında güçlü analitik ve pratik becerilere sahip araştırmacıları ve profesyonelleri yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Makine Öğrenimi ve Büyük Veri Analitiği Programı, karmaşık gerçek dünya süreçleri hakkında yeni bilgiler, bilgiler veya içgörüler çıkarmak amacıyla çeşitli veri türlerinin otomatik ön işlemesi ve analizi ile ilgilenir. Günümüz rekabet ortamında kritik bir faktör haline gelen bu alan, operasyonel kararlardan stratejik planlamaya kadar tüm yönetim kademelerine hizmet etmektedir. Çalışmalar, Büyük Veri, Veri Bilimi, Makine Öğrenimi ve Veri Madenciliği alanlarındaki profesyoneller için bariz ihtiyacı karşılıyor.

Ben-Gurion University of the Negev veri bilimi alanında uluslararası bir lider olarak tanınmaktadır ve Program öğrencilerine, bazıları uluslararası şirketlerle işbirliği içinde olmak üzere büyüleyici araştırma konuları sunmaktadır.

Üniversite, tam zamanlı araştırma öğrencisi olarak okumak isteyen uygun adaylara rekabetçi burslar sunmaktadır.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular