Keystone logo
Bluedata International Institute

Bluedata International Institute

Bluedata International Institute

Tanıtım

Bluedata'da misyonumuz, New York'ta Amerikan kültürünü yaşarken, uluslararası öğrencilere kişisel, akademik ve profesyonel amaçlarla İngilizce öğrenme fırsatı ve kaliteli bir öğrenme deneyimi sağlamaktır.

Bu misyon göz önünde bulundurularak, tüm dersler ve etkinlikler, öğrencilerin NYC'nin canlı İngilizce konuşan topluluğuna tam olarak entegre olmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bluedata , öğrencilere entelektüel olarak meydan okuyan ve onları canlandıran bir eğitim ortamında çeşitli milletlerden öğrencileri bir araya getirerek, küreselleşen dünyamızda başarılı olma yeteneğine sahip, güçlü akademisyenlerden oluşan bir topluluk yaratmaya çalışmaktadır.

TARİHÇE

Bluedata , 1997 yılında özel bir karma eğitim lisanslı işletme okulu olarak kuruldu.

Bluedata , Şubat 2005'ten bu yana, göçmen olmayan öğrencileri kaydettirmek için Federal yasa uyarınca yetkilendirilmiştir.

Bluedata , Nisan 2011'den bu yana ulusal olarak tanınan İngilizce Dil Programı Akreditasyonu Komisyonu (CEA) tarafından akredite edilmiştir.

Bugün, New York City'deki dil eğitiminin liderlerinden biri olarak Bluedata International Institute, her öğrenciye ödüllendirici, genişleyen, entelektüel olarak tatmin edici ve kültürel açıdan hassas bir öğrenme deneyimi sunmayı taahhüt etmektedir.

BİZİM AVANTAJIMIZ

Bluedata International Institute, New York City - Midtown Manhattan'ın merkezinde elverişli bir konuma sahiptir.

34th Street Penn İstasyonu, 42nd Street Port Authority Otobüs Terminali ve Times Meydanı, Empire State Binası ve Macy's gibi ünlü simge yapıların yanında, kampüse ulaşım olanaklarıyla kolayca erişilebilir. A, C, E, 1, 2 veya 3 - 34th Street Penn Station metro hatlarını veya N, Q, R, W, B, D, F veya M hatlarını 34th Street Herald Square'e götürebilir ve ardından yürüyebilirsiniz. okul. New Jersey veya Long Island'da yaşıyorsanız , Bluedata'ya giden Path trenleri veya NJ Transit trenleri ve otobüsleri de vardır.

Konumlar

 • New York

  8th Avenue,500, 10018, New York

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular