Keystone logo
Boston University School of Law

Boston University School of Law

Boston University School of Law

Tanıtım

Neden İB Hukuku?

Boston University School of Law , 1872'ye dayanan bir mükemmellik geçmişine sahip, ülkenin en iyi hukuk okullarından biridir. Fakültemiz, istisnai öğretim, üstün burs ve dönüştürücü mentorluk için sürekli olarak tanınmaktadır. 50 eyalette ve dünya çapında 100'den fazla ülkede yaşayan 25.000'den fazla mezun ile mezunlarımız, profesyonel başarılarına katkıda bulunan geniş bir küresel ağa erişime sahiptir. Son teknoloji Sumner M. Redstone Binası ve bitişiğindeki 17 katlı kuleden oluşan İB Hukuk kompleksi, Charles Nehri'ne bakan Boston'ın kalbinde yer almaktadır.

Akademisyenler

BU Hukuktaki kurs şüphesiz zorludur. Ancak ödüller eşit derecede etkilidir. Rehber olarak ünlü, başarılı öğretim üyeleri ile, sizi çeşitli uygulama alanlarına hazırlayabilecek 200'den fazla kurs ve seminer arasından seçim yaparak kendinize meydan okuyun - ülkedeki en derin hukuk fakültesi müfredatlarından biri. US News & World Report, Sağlık Hukuku (#5) ve Fikri Mülkiyet (#11) dahil olmak üzere birçok programımızı ülkedeki en iyiler arasında sıraladı. Ayrıca dört LLM programından birinde, 16 çift diploma programında veya çeşitli sertifika programlarında uzmanlığınızı geliştirmeye devam edebilirsiniz. Veya dünya çapında 18 lokasyonda 20 yurtdışı eğitim programından birinde uluslararası tanınırlık kazanın. Başka bir deyişle, İB Hukuku, hem bir avukat hem de bir kişi olarak büyümeniz için hiçbir fırsat sıkıntısı sunmaz.

BÜ Hukuk Fakültesinde Çeşitlilik

70'lerden beri herkese açık. 1870'ler.

1872'de kuruluşumuzdan bu yana, Boston University School of Law , ırk, cinsiyet veya din gözetmeksizin tüm nitelikli öğrencilere hukuk eğitimi sunmaktadır. Aslında, çoğu okuldan çok önce bunu ilk yapanlardan biriydik - bu yüzden birçok öğrencimiz kendi alanlarında “ilk” olmaya devam etti.

Bir destek ağı

BU Law'ın çeşitlilik içeren bir öğrenci topluluğuna olan bağlılığı, siz kampüse varmadan çok önce başlar ve mezuniyetin çok ötesine uzanır.

 • Okuldan önce: Yaz boyunca, sorularınızı yanıtlayabilecek bir üst sınıf öğrencisiyle bağlantı kuracaksınız. Ardından , genel oryantasyondan önce siyahi öğrenciler, LGBTQIA olarak tanımlananlar ve onların müttefikleri için iki günlük bir karşılama etkinliği dizisi olan Kendin Ol Oryantasyonuna katılmayı seçebilirsiniz.
 • Bir öğrenci olarak: Hukuk fakültesindeki zamanınız boyunca size yardımcı olacak iyi geliştirilmiş bir destek ve rehberlik sistemi bulacaksınız. Sizin için kaynak görevi gören insanlardan sadece birkaçı:
 • Fakülte: Akademik ve profesyonel kararlarda size rehberlik edecek fakülte danışmanınıza ek olarak, ortak kişisel veya kariyerle ilgili ilgi alanlarına sahip bir fakülte danışmanıyla eşleştirileceksiniz. Ayrıca, belirli akademik arayışları sizinkiyle aynı hizada olan bir profesörle araştırma asistanı olarak hareket etme veya bir makaleyi birlikte yazma fırsatına da sahip olabilirsiniz.
 • Yöneticiler: Dean Onwuachi-Willig, sesiniz için bir platform olarak düzenli belediye binaları, çalışma saatleri ve diğer gayri resmi toplantıları düzenler. Eşitlik, Adalet ve Bağlılıktan Sorumlu Dekan Yardımcısı, adil eğitim deneyimleri için kurumsal değerlerimizle uyumlu fakülte işe alımını ve eğitimini kolaylaştırır. Çok erişilebilir Öğrenci İşleri Ofisi, hukuk öğrencilerini desteklemek için hem akademik hem de kişisel sayısız kaynak sunar. BU Law'ın Öğrenci Çeşitliliği, Eşitlik ve Katılımdan sorumlu Direktörü, farklı bireyleri ve çok çeşitli inançları, fikirleri ve görüşleri karşılayan bir topluluk oluşturmaya kendini adamıştır. Çeşitlilik, Eşitlik ve Bağlılık Direktörü ile tanışın.
 • Üst düzey öğrenciler: BU Hukuk, son derece arkadaş canlısı topluluğuyla tanınır ve üst düzey öğrenciler bu itibarın arkasındaki itici güçtür. İster resmi öğrenci danışmanınız, ister dersi kaçırdığınızda notlarınızı istenmeden e-postayla gönderen daha büyük bir öğrenci olun, 2 ve 3L'ler sizi kollar, ki bunu pek çok hukuk fakültesi söyleyemez.
 • Öğrenci organizasyonları: BU Law, kişisel konulara, mesleki veya özel ilgi alanlarına ve sosyal arayışlara odaklanan on iki yakınlık grubu dahil olmak üzere 30'dan fazla öğrenci organizasyonuna sahiptir. Bu gruplar genellikle toplumdaki profesyonellerle ve mezunlarla ağ oluşturma etkinlikleri düzenler, bu da bizi…
 • Mezunlar: BU Law'ın dünya çapında çeşitli alanlarda çalışan yaklaşık 25.000 mezundan oluşan ağı, nihai kariyer kaynağıdır. İlgilendiğiniz bir alanda, sektörde veya coğrafi konumda çalışan birinin rehberliğinden ve kariyer tavsiyesinden hemen yararlanmak için 1L olarak bir mezun danışmanıyla eşleştirileceksiniz.
 • İş ararken: Kariyer Geliştirme ve Kamu Hizmeti Ofisi (CDO), kariyer yolunuzu ve buna hazırlanmak için atmanız gereken adımları belirlemek için sizinle yakın bir şekilde çalışacaktır. Daha önce ilgilendiğiniz hukuk alanında çalışmış bir avukat olan kariyer danışmanınız, sizi güçlü işe alım programlarımız, geniş mezun ağımız ve bir İB Hukuk öğrencisi olarak kullanabileceğiniz diğer birçok kariyer kaynağı ile tanıştıracaktır.
 • Mezun olarak: Destek mezuniyette bitmez. İB Hukuku mezunlarından oluşan muazzam bir profesyonel ağa sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda CDO mezunları kariyer arayışlarında desteklemeye devam edecek ve Kredi Geri Ödeme Yardım Programı gibi programlar kamu sektöründe çalışan mezunlar için kredi affı sunuyor.

kabul

Konumlar

 • Boston

  765 Commonwealth Avenue, 02215, Boston

sorular