Keystone logo
Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences

Tanıtım

Brand University of Applied Sciences Hakkında

Brand University of Applied Sciences dünya çapında marka düşünmeye odaklanan ilk üniversitedir. Bilimsel yöntemleri pratik projelerle ve güçlü Avrasya odağıyla birleştiriyoruz. Gelecekteki yenilikçileri ve problem çözenleri şekillendiriyoruz, sadece markalaşma hakkındaki güncel bilgileri ileterek değil, aynı zamanda güçlü kişilikler geliştirerek.

Brand University'de, kendiniz kadar motive ve tutkulu olan, özenle seçilmiş uluslararası öğrencilerle birlikte, küçük gruplar halinde ve yaratıcı bir atmosferde öğreneceksiniz. Bir uluslararası uzmanlar ağı size eşlik edecek ve uluslararası bir kariyer için hazırlayacaktır.

Önde gelen marka şirketleri ve köklü kurumlar yeni yetenekler ve yeni fikirler için isteklidir. BU öğrencilerini projeler üzerinde işbirliği yapmaya davet ediyorlar. Bu, edindiğiniz becerileri uygulamanıza, gerçek sorunları çözmenize ve kariyeriniz için değerli bağlantılar kurmanıza olanak sağlar.

Alman markalarının başkenti Hamburg'da eğitim alın

Hamburg, Almanya'nın en büyük ikinci şehridir ve açık fikirliliği ile ünlüdür. Şehir, Almanya'daki yaratıcı endüstrilerden gelen en büyük girişim yoğunluğuna sahip. Canlı bir kurucu topluluk, yeni başlayanlar için gelişmiş bir destek sistemi, büyük şirketler ve Facebook ile Google'ın şubeleri burada evde.

Elbe nehrinin kıyısında yer alan Hamburg, Avrupa'nın en güzel şehirlerinden ve hayatın her şeyden sıkıcı olduğu önemli bir kültür merkezlerinden biri. Ekonomistin sıralaması, Hamburg'u dünyanın en yaşanabilir şehirlerinin ilk 10'una koyuyor - gelip kendin gör.

Burslar ve fon sağlama

Brand University, Brand Innovation MA çalışma programı için düzenli olarak kısmi burslar sunmaktadır.

Enstitünün web sitesinde mevcut koşullar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Neden Marka Akademisi - Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Brand University of Applied Sciences, dünya çapında marka düşüncesine odaklanan ilk üniversitedir. Sadece markalaşma hakkındaki güncel bilgileri aktararak değil, aynı zamanda güçlü kişilikler geliştirerek geleceğin yenilikçilerini, yaratıcı zihinlerini ve problem çözücülerini şekillendirmek için bilimsel yöntemleri pratik projelerle birleştiriyoruz.

Brand University'de, markalaşma konusunda sizin kadar motive ve tutkulu uluslararası öğrencilerle küçük gruplar halinde ve yaratıcı bir atmosferde öğreneceksiniz. Uzun yıllara dayanan pratik deneyime sahip uluslararası profesörler ve öğretim görevlilerinden oluşan bir ağ, yolda size eşlik edecek ve sizi uluslararası bir kariyere hazırlayacaktır.

Önde gelen marka şirketler ve köklü ajanslar yeni yeteneklere ve taze fikirlere aç. Marka Üniversitesi öğrencilerini projeler üzerinde işbirliği yapmaya davet ediyorlar. Bu, edindiğiniz becerileri uygulamanıza, gerçek pratik sorunları çözmenize ve kariyeriniz için değerli bağlantılar kurmanıza olanak tanır.

Ödüller ve Akreditasyonlar

Akredite üye

Akkreditierungsrat (Alman Akreditasyon Konseyi)

Akredite Üye

AQAS

Akredite üye

FIBAA

Akredite üye

Wissenschaftsrat (Alman Bilim Konseyi)

Kampüs Yaşamı ve Tesisler

  • Uluslararası Ofis, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere ve başvuru sahiplerine destek sağlar;
  • Kampüsteki kütüphanede markalaşmaya ilişkin güncel araştırma literatürüne erişin ve kapsamlı e-kütüphaneyi ihtiyacınız olan her zaman ve her yerde kullanın;
  • Şehir genelinde çok çeşitli sporlar sunan Hamburg Üniversitesi Spor Ağı'nın bir parçası olun.

Hamburg, Almanya'nın ikinci büyük şehridir ve açık fikirliliğiyle ünlüdür. Elbe nehrinin kıyısında yer alan Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biri olmasının yanı sıra hayatın sıkıcı olmaktan çok uzak olduğu önemli bir kültür merkezidir. Metropol, düzenli olarak Almanya'nın en yaşanabilir şehirleri arasında gösteriliyor; gelin ve kendiniz görün!

Marka Akademisi - Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2020 badge

Konumlar

  • Hamburg

    Rainvilleterrasse,4, 22765, Hamburg

sorular