Keystone logo
Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences

Tanıtım

Brand University of Applied Sciences Hakkında

Brand University of Applied Sciences dünya çapında marka düşünmeye odaklanan ilk üniversitedir. Bilimsel yöntemleri pratik projelerle ve güçlü Avrasya odağıyla birleştiriyoruz. Gelecekteki yenilikçileri ve problem çözenleri şekillendiriyoruz, sadece markalaşma hakkındaki güncel bilgileri ileterek değil, aynı zamanda güçlü kişilikler geliştirerek.

Brand University'de, kendiniz kadar motive ve tutkulu olan, özenle seçilmiş uluslararası öğrencilerle birlikte, küçük gruplar halinde ve yaratıcı bir atmosferde öğreneceksiniz. Bir uluslararası uzmanlar ağı size eşlik edecek ve uluslararası bir kariyer için hazırlayacaktır.

Önde gelen marka şirketleri ve köklü kurumlar yeni yetenekler ve yeni fikirler için isteklidir. BU öğrencilerini projeler üzerinde işbirliği yapmaya davet ediyorlar. Bu, edindiğiniz becerileri uygulamanıza, gerçek sorunları çözmenize ve kariyeriniz için değerli bağlantılar kurmanıza olanak sağlar.

Alman markalarının başkenti Hamburg'da eğitim alın

Hamburg, Almanya'nın en büyük ikinci şehridir ve açık fikirliliği ile ünlüdür. Şehir, Almanya'daki yaratıcı endüstrilerden gelen en büyük girişim yoğunluğuna sahip. Canlı bir kurucu topluluk, yeni başlayanlar için gelişmiş bir destek sistemi, büyük şirketler ve Facebook ile Google'ın şubeleri burada evde.

Elbe nehrinin kıyısında yer alan Hamburg, Avrupa'nın en güzel şehirlerinden ve hayatın her şeyden sıkıcı olduğu önemli bir kültür merkezlerinden biri. Ekonomistin sıralaması, Hamburg'u dünyanın en yaşanabilir şehirlerinin ilk 10'una koyuyor - gelip kendin gör.

Konumlar

  • Hamburg

    Rainvilleterrasse,4, 22765, Hamburg

sorular