Keystone logo
Boston University College of Communication

Boston University College of Communication

Boston University College of Communication

Tanıtım

Boston Üniversitesi İletişim Koleji'nde ( BU COM ), dünyadaki konuşmaları şekillendirecek hikaye anlatma becerilerini kazanacaksınız. Nasıl bir belgesel film oluşturacağınızı veya etkileşimli bir web sitesini nasıl kodlayacağınızı öğrenebilirsiniz. Flaş haberleri bildirin veya bir halkla ilişkiler kampanyası geliştirin. Bir reklam tasarlayın veya bir senaryo yazın. Ya da, düşünme ve hareket etme şeklimizi etkileyen gelişmekte olan medyayı yönlendiren güçleri araştırarak hikayelerin nasıl anlatıldığını inceleyebilirsiniz.

Odak noktanız ne olursa olsun, birinci sınıf öğretim üyelerimiz - alanlarında aktif olan müthiş öğretmenlerimiz tarafından yönlendirileceksiniz. Bunların arasında ödüllü gazeteciler, ajans CEO'ları ve ağ televizyon yöneticileri.

Elbette tek başına iletişim becerileri yeterli değildir. İletişim kurduğunuz şeyin kalitesi yüksek olmalı ve bu daha derin bilgi gerektirir. Bu nedenle, Boston Üniversitesi'nin önde gelen uzmanlarından yeni içgörüler elde edebilecek ve çeşitli konularda daha zengin bir anlayış geliştirebileceksiniz. Prestijli Amerikan Üniversiteleri Birliği tarafından akredite olan Boston Üniversitesi, 150 yılı aşkın süredir öğrencileri eğitiyor.

Sizi ilgilendiren iletişim alanı ne olursa olsun, Boston Üniversitesi İletişim Fakültesi, kariyer hedeflerinize ulaşmak için fırsatlar, profesörler, ağ ve ortam sağlar.

Eğlenceden reklamcılığa ve gazeteciliğe kadar her alanda en dinamik, yenilikçi liderlerden bazılarını üreten bir Kolej olarak, rolümüzle gurur duyuyoruz ve iletişim dünyasını şekillendirmede oynamaya devam ediyoruz.

Konumlar

  • Boston

    Commonwealth Avenue,640, 02215, Boston

    sorular