Keystone logo
Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Tanıtım

Wheelock College, Boston Üniversitesi ile resmi olarak birleştirildi. Bu birleşmenin önemli bir yönü, Boston Üniversitesi'nde eski Wheelock College ve Boston University School of Education'ın kaynaklarının ve programlarının çoğunu birleştiren yeni bir kolej olan Boston University Wheelock College of Education & Human Development'ın oluşturulmasıydı.

BU Wheelock olarak, akranlarımız arasında kendimizi lider bir eğitim okulu haline getirmeye çalışacağız. Bunu, öğrencilerimiz arasında akademik mükemmelliği ve başarıyı destekleyerek, araştırma, öğretim ve klinik uzmanlığı benzersiz olan bir fakülte yapısı oluşturarak ve her yaştan öğrenciye hizmet etme arzumuzu paylaşan topluluklar ve kuruluşlarla anlamlı ortaklıklar kurarak gerçekleştireceğiz. ve arka planlar en iyisidir.

Bu süreç boyunca ve tüm çabalarımızda, Wheelock College kurucusu Lucy Wheelock'un tarihsel mirasından ve BU Eğitim Okulu'nun yükselen itibarından yararlanacağız.

Tüm programlarımız sizi her disipline veya alana özgü özel bilgi birikimine çeker ve sizi harika bir eğitimci olmak için gereken profesyonel becerilerle donatır. Kentsel ve banliyö sınıflarında hem yerel hem de uluslararası saha deneyimleriniz boyunca destek ve mentorluk ile hepsini bir adım öteye taşıyoruz.

Konumlar

  • Brookline

    Hawes Street,43, 02446, Brookline

    sorular