Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Bentley University - McCallum Graduate School of Business

Bentley University - McCallum Graduate School of Business

Bentley University - McCallum Graduate School of Business

Tanıtım

Bentley Üniversitesi, dünyanın önde gelen işletme okullarından biridir ve yeni bir iş lideri ve derin teknik becerileri, geniş küresel bakış açısı ve sürekli değişen bir dünyada fark yaratmak için gereken yüksek etik standartlara sahip bir kişiyi hazırlamaya adanmıştır. Amacımıza ulaşmak için ileri iş müfredatımızı bir liberal sanat eğitiminin zenginliği ile aşılarız. Sonuçlar, seçtikleri alanlarda etkili olan ve tutkularını başarı hikayelerine dönüştüren mezunlardır. Boston'dan sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan klasik bir New England kampüsünde yer alan Bentley, liderler, akademisyenler ve yaratıcı düşünürlerden oluşan dinamik bir topluluktur. Bugün, hızla değişen bir dünyanın zorlukları, iş becerilerini ve sıcak emtiaları deneyimlemiştir. Daha fazla öğrenci, yüksek öğrenim deneyimlerinin temeli olarak iş yapmayı düşünüyor ve süreçte Bentley'i düşünüyor. Eşsiz, kar amacı gütmeyen bir kurum olan Bentley, iş, teknoloji ve liberal sanatların eşsiz bir karışımı olan öğrencilere, ilgili, pratik ve aktarılabilir beceriler sunar. Bentley'de, büyük bir üniversitenin genişliğini ve teknolojik gücünü, küçük bir üniversitenin değerleri ve öğrenci odağıyla harmanlıyoruz. İşletme mesleklerine ilgi duyan öğrenciler, hepsi teknoloji ile bağlantılı olan muhasebe, finans, pazarlama, yönetim ve liberal sanatlar gibi tüm işlevsel alanlara hitap eden geniş bir program yelpazesinden birini seçerler. Eğitiminiz öğrenmekten daha fazlası. Bir topluluğun tadını çıkarmak, kendi yeteneklerinize ve yeteneklerinize katkıda bulunmak ve ömür boyu arkadaşlıklar ve bağlantılar kurmakla ilgilidir. Harvard Square ve Boston'a sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan klasik bir New England kampüsünde, diğer üniversitelere ve Boston'un zengin kültür, aktivite ve eğlence mekanlarına güzel bir ortam ve kolay erişimin keyfini çıkaracaksınız.

LİSANS ÖĞRENCİLERİ

 • Lisans öğrencileri: 4.200
 • Ortalama lisans sınıfı büyüklüğü: 26
 • Tam zamanlı lisans öğrencilerinin yaklaşık% 81'i kampüste yaşıyor
 • Uluslararası öğrenciler, lisans öğrencisi nüfusun% 13'ünü temsil ediyor

LİSANS VE DOKTORA ÖĞRENCİLER

 • Yüksek Lisans Öğrencileri: 1.000
 • Ortalama mezun sınıfının büyüklüğü: 21
 • Doktora Adaylar: 24
 • Uluslararası öğrenciler doktora dahil olmak üzere lisansüstü öğrencilerin% 24'ünü temsil etmektedir. adaylar

Kariyerinizi hızlı değişim, hızlandırılmış inovasyon, yoğun küreselleşme ve derin demografik değişiklikler anında yapıyorsunuz. Başarı, trendleri ne kadar hızlı tanımlayabileceğiniz ve değerlendirebileceğinize, yeni kültürlere uyum sağlamanıza ve paydaşlara, ürünlere, hizmetlere ve sosyal bağlamlara yaratıcı yaklaşımlar geliştirmenize bağlıdır. Bentley Üniversitesi, akademik müfredatı, sizi giderek değişen işgücüne hazırlamaya yönlendiriyor.

FAKÜLTE

 • Hem lisans hem de yüksek lisans düzeyinde eğitim veren 276 tam ve 184 yarı zamanlı öğretim üyesi
 • Fakültelerin% 82'si doktora derecesine sahiptir
 • Profesörler erişilebilir, mükemmel öğretim ve danışmanlık yanı sıra kendi alanlarında araştırma ve burs peşinde
 • Çoğu iş dünyasında önemli deneyime sahiptir
 • Fakülte-öğrenci oranı 1 ile 14 arasındadır.

MÜFREDAT

 • Bir işletme üniversitesi olan Bentley, iş ve sanatın ayırt edici bir şekilde "sigorta"
 • Bentley, etik ve sosyal sorumlu kuruluşların ve sürdürülebilir yüksek performansın sağlanmasında bilgi ve iletişim teknolojisinin kritik rolünün desteklenmesinde liderdir.
 • 11 işletme alanında fen derecesi Lisans; beş sanat ve bilim dalında sanat diploması
 • Yüksek lisans, teknolojinin iş uygulamaları üzerindeki etkisini vurgulamakta ve doktora yapmaktadır. İşletme ve Muhasebe, 7 konsantrasyon alanı ile bir MBA, entegre bir Yüksek Lisans, yedi Yüksek Lisans derecesi ve özel yönetici eğitim programları

İNSAN

Bentley deneyiminiz, sınıfta öğrendiklerinizden daha fazlasıdır - tutkularınızı sürdürmek için size fırsatlar sunmakla ilgilidir. Kampüs içi aktivitelerimiz atletizm, sanat, kültürel etkinlikler, gönüllülük ve 100'den fazla öğrenci organizasyonudur. Yeni arkadaşlarla tanışmayı ve sevdiğin etkinlikleri bulmanı kolaylaştırıyoruz.

ÖĞRENCİ HAYATI

Atletizm söz konusu olduğunda, bayrak futbolundan voleybola herkes için bir şeyler sunuyoruz. Kolejinizin 20 üniversite ekibinin bir üyesi ya da fiziksel sağlığınızı sürdürmek isteyen bir eğlence sporcusu olun, Bentley'ye katılacaksınız. Her iki durumda da, üniversitenin atletik tesislerini olağanüstü ve son teknolojiye sahip olacaksınız.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Waltham

  175 FOREST STREET , 02452, Waltham

sorular