Keystone logo
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Tanıtım

Alliance Manchester Business School, İngiltere'nin 1965'te kurulan ilk iki işletme okulundan biridir ve şu anda İngiltere'deki en büyük kampüs tabanlı işletme ve yönetim okulu.

Manchester, orijinal düşünürleriyle tanınıyor: uzun ve gururlu araştırma mükemmellik tarihimiz, şehrin ünlü olduğu inovasyon ve başarı ruhunu sürdürüyor.

Tek başına dünya çapında araştırmaların yeterli olmadığını biliyoruz ve orijinal düşüncemizin iş ve yönetim, hükümet ve topluluklar üzerindeki etki için uygulandığını görüyoruz.

Lisans, yüksek lisans, deneyimli pratisyenler ve kariyer odaklı akademik ve araştırma emelleri ile dünya standartlarında iş ve yönetim eğitimi veriyoruz. İttifak MBS, çağdaş ticari çevre tarafından bilgilendirilen, özgün düşünme ve öğretme sunar.

İstihdam edilebilirlik müfredata dahil edilmiştir. Alliance MBS Lisansüstü Kariyer Hizmeti, Manchester Üniversitesi Kariyer Hizmeti ile yakın bir şekilde çalışarak öğrencilerin kampüs etkinliklerine katılan çok sayıda organizasyona erişmesine olanak tanır. Üniversite, önde gelen mezun işverenler tarafından en çok hedeflenen 1 numaralı Birleşik Krallık Üniversitesidir (The High Fliers Report, 2022).

Akreditasyon:

  • İttifak MBS, AACSB International, AMBA ve EQUIS gibi üç ana kuruluş tarafından akredite edilmiş, küçük ve seçkin bir kurumlar grubunun bir parçasıdır.
  • İngiltere hükümet organı (HEFCE) İttifak MBS öğretim yeteneklerini 'En Yüksek', en yüksek kategori olarak sıralar.

Uluslararası bir okul:

  • Brezilya, Çin, Hong Kong, Singapur ve BAE'de yeryüzünde geniş bir küresel ağımız var.
  • Uzman ustalık kurslarımız, akademik mükemmelliği gerçek dünyadaki iş ve yönetim uygulamalarına odaklanarak birleştirir. Ayrıca, öğrencilerimiz 65'ten fazla milletten sınıf arkadaşlarıyla bağlantı kuruyor.
  • Öğrenci topluluğumuza ve 300'den fazla uzman akademisyen ve araştırma ekibine katılarak, küresel iş ortamı ve günümüzün iş piyasası için mezunlar hazırlanmasına yardımcı olacak.

Sıralamalar

İş araştırmalarında Birleşik Krallık'ta ikinci sıradayız (İşletme ve Yönetim Araştırmaları, REF 2014) ve en son Financial Times anketi bizi Birleşik Krallık'ta 4., Avrupa'da 10. ve dünyada 30. olarak derecelendirdi.

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Manchester

    The University of Manchester Booth Street West , M15 6PB, Manchester

sorular