Keystone logo
Buena Vista University (BVU)

Buena Vista University (BVU)

Buena Vista University (BVU)

Tanıtım

Biz Kimiz Storm Lake, Iowa Buena Vista Üniversitesi hoşgeldiniz. Bizim güzel kampüs 60 dönüm kapsar ve 3.200 dönümlük doğal göl kıyısında yer almaktadır. Fırtına Göl bir süre için kampüs kaçan gibi hissediyorum perakende, eğlence ve yemek teklifleri bir ürün yelpazesine sahip biraz üzerinde 10.000 nüfusa sahiptir.

BVU ilgi çekici ve işbirlikçi eğitim deneyimi sunuyor. Eğer sizin hakkınızda bakım ve büyüme yatırım olan profesörler dünya, yaşam ve kendiniz hakkında bilgi küçük bir sınıf ortamı keyfini çıkarın. BVU en üst seviye fakülte size mezuniyet gününde Zafer Arch yürümek sonra başarı için hazırlamak için kanıtlanmış dersler yanında gerçek dünya örnekleri kullanmak olacaktır. Derslik dışında, sizin ilgi ve tutkularını keşfetmek için çeşitli seçenekler vardır. Kampüste ve ötesinde - atletizm ve siyaset ve hizmet sahne sanatları itibaren, size kaynak ve aktif olarak toplum içinde yer alabilir, böylece kuruluşların çok sayıda erişebilirsiniz. Bizim kablosuz kampüs kütüphanede otururken veya göl uzanmanız konum olsun kolay, sınıf çalışması ve arkadaşlarına bağlı kalmak için yapar.

Storm Lake ötesinde

Belki zaten bazı üniversite kredi var ve bizimki gibi bir öğrenme odaklı bir ortamda üniversite derecesi bitirmek istiyorum, ama eve yakın kalmak gerekir. Biz bir çözüm var. BVU bizim Lisansüstü & Profesyonel Çalışmalar programı ile, devlet etrafında topluluklar 15 yerleri vardır.

Konumlar

 • Storm Lake

  Buena Vista University 610 West 4th St. , IA 50588, Storm Lake

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular