Keystone logo
Cairn University School of Social Work

Cairn University School of Social Work

Cairn University School of Social Work

Tanıtım

Cairn'in sosyal hizmet programlarının mezunları, İsa Mesih'in sevgisi ve adaletinden motive olarak, muhtaç olanların yaşamlarına müdahale ediyor - bireylere danışmanlık yapıyor, kaynakları buluyor, grupları kolaylaştırıyor ve kuruluşlar ve topluluklar içinde değişimi teşvik ediyor.

Dünyanın, yaşamları değiştiren yetkin müdahaleler sağlayan, zarafet ve şefkatle karakterize, ruhsal ve profesyonel olarak nitelikli bireylere ihtiyacı var. Başkalarına yardım etmekle ilgilenen öğrenciler için, Cairn'in sosyal hizmet programları, hem lisansüstü eğitim hem de sosyal hizmetlerde istihdam için temel hazırlıklardır.

Tarihsel olarak Hristiyanlığa dayanan sosyal hizmet, bireylerin, ailelerin, grupların ve toplulukların refahını sürdürür. Hizmet verilenlerle bir ilişki yoluyla belirlenen müdahaleler arasında danışmanlık, kaynak edinimi, politika geliştirme, topluluk organizasyonu, savunuculuk, araştırma ve eğitim yer alır. Disiplinler arası profesyonel ve akademik bir alanda sosyal hizmet, insanların fiziksel, ruhsal ve duygusal ihtiyaçlarını karşılamak için psikoloji, ekonomi, bilim ve felsefe teorilerini uygular.

Konumlar

  • Langhorne

    Manor Avenue,200, 19047, Langhorne

    sorular