Keystone logo
Caldwell University

Caldwell University

Caldwell University

Tanıtım

Caldwell University eğitiminin temelinde, öğrencilere eleştirel düşünme becerilerini geliştirmeleri, farklı kültürleri takdir etmeleri ve ahlaki ve yurttaşlık bilinci kazanmaları için rehberlik etmek üzere tasarlanmış liberal sanatlar müfredatımız yer alır. Öğrenciler, liberal sanatların çekirdeği olan beşeri bilimler; fiziksel ve biyolojik bilimler ve matematik; ve sosyal bilimler.

Edindiğiniz bilgi, entelektüel beceriler, hassasiyetler ve yaratıcılık, ömür boyu büyüme için herhangi bir çalışma ve meslek dalının ötesine geçer.

New Jersey'in pitoresk Caldwell kasabasında yer almaktadır. Son zamanlarda Caldwell, New Jersey Aylık Dergisi tarafından tüm New Jersey'de yaşanabilecek en iyi üçüncü yer seçildi. Çarpıcı bir kampüs ortamı sunan Caldwell University , öğrencilerin mağazalar, kahvehaneler, restoranlar, sinema salonu ve bir öğrencinin isteyebileceği her şeyi bulabileceği kasabaya sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Caldwell

    Bloomfield Avenue,120, 07006, Caldwell

    sorular