Keystone logo
California Aeronautical University

California Aeronautical University

California Aeronautical University

Tanıtım

CAU'da her şey seninle ilgili. Bir sonraki maceranıza başlamaya hazır mısınız? Bu, geleceğinize götüren yolculuk! Başarılı havacılık profesyonellerinin havacılık endüstrisine teslim edilmesine yardımcı oluyoruz. Gel ve CAU'ya katıl ve onlardan biri ol!

California Aeronautical University , hem yer hem de uçuş fırsatları için nitelikli, iyi eğitimli profesyoneller bulmak için havacılığın artan endişelerini gidermek için kuruldu. Yaklaşan pilot sıkıntısı ile, California Aeronautical University , yeni nesil havacılık profesyonellerini hazırlamak için çalışıyor. Üniversitenin sosyal yardım etkinlikleri ve havacılık programları aracılığıyla CAU'nun amacı, gençlerin gözlerini profesyonel pilotlar, uçak mekaniği ve diğer havacılık meslekleri olarak kariyerlere başlama olasılığına açmaktır.

California Aeronautical University Başkanı Matthew Johnston, "Çoğu öğrenci kariyeri pilot olarak görmüyor, çünkü bunun ulaşılamaz olduğunu düşünüyorlar" diyor. “Öğrencilere profesyonel bir pilot veya başka bir havacılık profesyoneli olmanın sadece mümkün değil, aynı zamanda gerçekçi bir uzun vadeli kariyer seçeneği olduğunu göstermeyi umuyoruz.

Konumlar

  • Bakersfield

    Boughton Drive,1450, 93308, Bakersfield

    sorular