Keystone logo
California Northstate University College of Pharmacy

California Northstate University College of Pharmacy

California Northstate University College of Pharmacy

Tanıtım

California Northstate University College of Pharmacy (CNUCOP), yetkin, hasta merkezli bakım sağlamak için bireyleri eğitmeye, geliştirmeye ve eğitmeye adanmış bir eczane kolejidir.

CNUCOP, aktif öğrenmeyi, doğrudan hasta bakımı deneyimlerini ve eczacılık mesleğini ilerletmede araştırmanın rolünü vurgulayan ilerici bir eğitim programı sunar. Amaç, yüksek vasıflı eczacıları mezun etmek ve sağlık hizmetleri sisteminde liderlik ve ömür boyu hizmetlerle eczanenin genişleyen rolünü teşvik etmektir.

CNUCOP, hasta sonuçlarını iyileştirmeye ve eczacılık mesleğini ilerletmeye odaklanan yetkin, kanıta dayalı bakım sağlamak için gelecekteki eczacıları eğitmeye, geliştirmeye ve eğitmeye adanmış dört yıllık geleneksel bir Eczacılık Doktoru programıdır. CNUCOP, müfredatımızı uygulamak için takım tabanlı öğrenme gibi aktif öğrenmeyi kullanarak öğrencilerimize benzersiz öğrenme deneyimleri sunar. Ekip çalışması sayesinde öğrenciler, çeşitli geçmişlere ve yaşam deneyimlerinden farklı bir sınıf arkadaşlarına maruz kalır. Öğrenciler, sınıfta öğretilen materyalin öğrenimini ve pratik uygulamasını geliştirmek için ekip üyeleriyle etkili bir şekilde etkileşim kurmayı öğrendikçe programda daha proaktif bir rol üstlenirler. Takım tabanlı öğrenme, öğrencilerimizi multidisipliner bir ekip ortamında kilit bir rol oynamaya hazırlayarak, öğrencilerimizin hasta bakımını iyileştirmek ve hasta sonuçlarını iyileştirmek için işbirliği içinde çalışırken ilaç bilgi uzmanları olarak hizmet etmelerini sağlar. CNUCOP'a kaydolan öğrenciler, uzaktan veya hibrit öğrenmeye katılmaya hazırlanmalıdır.

Konumlar

  • Elk Grove

    West Taron Drive,9700, 95757, Elk Grove

    programlar

    sorular