Keystone logo
California State University Dominguez Hills

California State University Dominguez Hills

California State University Dominguez Hills

Tanıtım

Güney Körfezi'nde ve Los Angeles'ın kalbinde merkezi bir konuma sahip olan CSU Dominguez Hills, yaşamları ve toplulukları daha iyi hale getirmek için işbirliği yapan, çeşitli, misafirperver bir öğrenci ve eğitimciler topluluğudur. Güçlü ve ilgili akademik programlarımız, özel fakülte danışmanlarımız, destekleyici personelimiz, çekici kampüsümüz ve öğrenci olanaklarımız aracılığıyla CSUDH, öğrencilerimizi uygun fiyatlı, yüksek kaliteli ve dönüştürücü bir eğitime bağlamayı taahhüt etmektedir. CSUDH, topluluklarımıza bugün ve yarın gelişmek için gereken yetenek, bilgi, beceriler ve liderlik için hayati bir kaynak sağlar.

Görevimiz

Tasarım gereği erişilebilir ve dönüştürücü eğitim, burs ve hizmet sağlıyoruz. Akademik başarı, kişisel tatmin ve bugünün ve yarının çalışmaları için hazırlık arayan öğrencileri memnuniyetle karşılıyoruz.

Vizyonumuz

South Bay için hayati bir eğitim ve ekonomik kaynak olan CSUDH, Amerika'da en iyi performans gösteren Comprehensive Model Urban University olarak tanınacaktır. Bir kampüs topluluğu ve toplanma yeri olarak bilineceğiz:

Tüm biçimlerindeki çeşitlilik araştırılır, anlaşılır ve dünyaya fayda sağlayan bilgi ve uygulamaya dönüştürülür.

Hem yerel hem de küresel olarak öğrencilere ulaştığımızda, eğitimin sınırlarını aşmak için teknoloji benimseniyor ve kullanılıyor.

Sürdürülebilir çevresel, sosyal ve ekonomik uygulamalar bir yaşam biçimidir.

Topluluğumuzdan bir üniversite diplomasını tamamlamak isteyen öğrencilere, başarılı olmaları için Pathway ve rehberlik sağlanır.

Üniversite genelindeki öğretim üyeleri ve personel, çevredeki toplulukların dinamik ihtiyaçlarına hizmet etmekle meşguldür.

Öğrenci hayatı anlamlı ve canlıdır.

Başarılarımız ve mezunlarımızın başarıları ulusal ve uluslararası alanda tanınır.

Sonuçta, öğrencilerimiz örnek bir akademik eğitim, çok saygın bir derece ve adalet ve sosyal sorumluluğa gerçek bir bağlılık ile mezun olurlar.

Konumlar

  • Carson

    East Victoria Street,900, 90747, Carson

    sorular