Keystone logo
California University Of Management And Technology

California University Of Management And Technology

California University Of Management And Technology

Tanıtım

Bir inovasyon üniversitesi olarak, California University Of Management And Technology , öğrencilerimizin öğrenim ve kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için sürekli olarak en etkili eğitimi sağlamanın yollarını aramaktadır. California University Of Management And Technology , sonraki nesil yüksek öğrenim programlarını oluşturmak için University of Illinois ve Coursera, Udacity MBA gibi diğer trend belirleyicilere katılıyor - sosyal olarak bağlantılı, internet ile geliştirilmiş, iş idaresi, bilgisayar alanında zorluk temelli dereceler bilim ve bilgi teknolojisi.

California University Of Management And Technology programları ve kursları, hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı öğrencileri desteklemek için tasarlanmıştır. Kurslar sistematik, yeterlilik temelli ve yenilikçi öğretim yöntemlerinden yararlanıyor. Topluluk önünde konuşma ve teknik yazmada yeterlilik, derece gereksinimlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Müfredat, çevrenin korunması ile ilgili konulara olan ilgiyi vurgular ve pratik mühendislik araştırma problemlerine özel önem verilir. Silikon Vadisi endüstri liderlerinden oluşan bir Danışma Kurulu, programlarımızın doğasını ve içeriğini aktif olarak şekillendirir.

California University Of Management And Technology , eğitim ve iş dünyasında güçlü geçmişe sahip profesyoneller tarafından kurulmuştur. Fakültemiz, teoriyi pratik deneyim ve yüksek teknoloji endüstrisi en iyi uygulamaları ve eğilimleri ile birleştiren yüksek kaliteli bir eğitim sunmaya kararlıdır. Kurucularımız, prestijli bir üniversiteden doktora derecesine sahip olan fakültelerin çoğunda kapsamlı eğitim ve endüstri deneyimine sahiptir. Ek olarak, fakültenin yarısından fazlası Silikon Vadisi şirketlerinde her biri 10 yıldan fazla sektör tecrübesine sahip başarılı yöneticilerdir.

Konumlar

  • Sunnyvale

    Sonora Court,1135, 94086, Sunnyvale

    sorular