Keystone logo
California Western School of Law

California Western School of Law

California Western School of Law

Tanıtım

California Western School of Law , insani ve toplumsal sorunları çözmek için yasaları kullanmaya kararlıdır. Misyonumuz etik, yetkin ve şefkatli avukatların, hukukun etkin ve yaratıcı bir şekilde kullanabileceği farklı toplumumuzun temsilcisidir.

21. yüzyılda, hızlı değişimin hızlanacağını ve daha fazla sorun yaratacağını biliyoruz. Yaygın algıyı ve kısmi gerçekliği, hukuk sisteminin ve avukatların, gelişen toplumumuzun karşılaştığı sorunları çözmek yerine, yaratmaya yardımcı olduğunu da biliyoruz.

Hukuk uygulamak için iyi donanımlı avukatlar yetiştirmeye devam ederken, aynı zamanda hukuk sistemimizi ve toplumu geliştirmeye kendini adamış yaratıcı problem çözücüler yetiştirmeye çalışıyoruz. Mezunlarımız sadece sorunlara tepki vermekle kalmayacak, aynı zamanda onları öngörecek ve müşterilerinin ve daha geniş topluluğun ihtiyaçlarına hizmet etmek için yenilikçi ve sorumlu çözümler geliştirmeye hazır olacaklardır.

Ayrıca, California Western School of Law hukuk bursuna katkıda bulunarak, hukuk meseleleri hakkında kamu müzakerelerine katılarak ve bir topluluk hukuk eğitimi kaynağı olarak hizmet ederek, topluluğumuzdaki, toplumumuzdaki ve dünyamızdaki sorunların çözümüne önemli, ölçülebilir katkılarda bulunacaktır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • San Diego

    225 Cedar Street, 92101, San Diego

    sorular