Keystone logo
California University Of Management And Sciences

California University Of Management And Sciences

California University Of Management And Sciences

Tanıtım

California University Of Management And Sciences ( CALUMS ) özel bir yüksek öğretim kurumudur. California University Of Management And Sciences , hangi biçimde bulunursa bulunsun gerçeği sorgulama ve ifade etme konusunda akademik özgürlüğü korumaya tamamen kendini adamıştır. Çeşitli görüş, ders içeriği ve öğretim yöntemleri memnuniyetle karşılanır ve üniversitenin büyümesine ve fakültesinin profesyonelliğine katkıda bulunur.

California University Of Management And Sciences amacı, öğrencileri organizasyonların verimli yönetimi için gerekli modern teknikler konusunda eğitmektir; Toplumun ihtiyaçlarını ve değişen zamanları karşılamak için kaliteli eğitime önem veren programlar sunmak; Alanlarında kariyere başlayanların yetkinliklerini artırmak için zamanında ve uygun eğitim fırsatları sağlamak ve teşvik etmek; Öğrencileri başarılı çalışan profesyoneller olmaya hazırlamak ve öğrencilerin teknik ve akademik becerilerde deneyim kazanmaları için fırsatlar yaratmak.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Anaheim

    North Brookhurst Street,1126, 92801, Anaheim

    sorular