Keystone logo
Campbell University College of Arts and Sciences

Campbell University College of Arts and Sciences

Campbell University College of Arts and Sciences

Tanıtım

Campbell Üniversitesi'nin en eski okulu olan College of Arts & Sciences, lisans öğrencilerine ülkedeki en seçkin liberal sanat eğitimi programlarından birini sunmaya devam ediyor.

Campbell Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi'nin temel işlevi iki yönlüdür. İlk olarak, Kolej, üniversitenin tüm lisans programlarına liberal sanatlar eğitiminin genel eğitim bileşenini (“genel kolej müfredatı”) sağlar. İkincisi, Kolej geleneksel sanat ve bilim disiplinlerinde çok sayıda lisans programı sunmaktadır. College of Arts & Sciences'ın temel amacı, Campbell Üniversitesi'nin Hristiyan misyonu ve amacına uygun mükemmel bir şekilde bu işlevleri yerine getirmektir.

Kolej'in İşletme, Eğitim, Mühendislik, İlahiyat, Hukuk, Osteopatik Tıp ve Eczacılık ve Sağlık Bilimleri okullarını içeren bir yaya kampüsündeki konumu, öğrencilere sayısız disiplini temsil eden lisans ve lisansüstü öğrenciler ve fakülte ile tanışma ve onlardan öğrenme fırsatı sunar. ve meslekler.

Sanat ve Bilim Koleji'nin etkisi ve erişimi, Üniversitenin ana kampüsünün çok ötesine uzanır. Geleneksel olmayan öğrenciler için eğitim fırsatları çevrimiçi olarak ve Raleigh, Fort Bragg ve Camp Lejeune dahil olmak üzere Kuzey Carolina'daki başlıca konumlarda mevcuttur. Üniversite, 35 yıldan fazla bir süredir Malezya'nın Kuala Lumpur kentindeki Tunku Abdul Rahman Koleji ile ortaklığın keyfini çıkarmaktadır. Bu benzersiz ilişki sayesinde, Fen Edebiyat Fakültesi, Fen Bilimleri Lisans derecesine götüren çalışma kursları sağlar.

Konumlar

  • Buies Creek

    Main Street,143, 27506, Buies Creek

    sorular