Keystone logo
Canadian Institute of Technology

Canadian Institute of Technology

Canadian Institute of Technology

Tanıtım

NEDEN CIT?

Çalışmanın on iki yıl sonra, yapacak doğru karar Teknoloji Kanada Enstitüsü adresinden Üniversite çalışmaları için kayıt elde etmektir. Burada en yüksek akademik standartları ve mükemmel bir öğrenme ortamı bulacaksınız. Sen Tiran gibi, dinamik bir şehir merkezinde okuyan, bir yaşam deneyimine sahip olacak. Bize katılın, size CIT seveceksiniz.

İngilizce Öğrenim

CIT, İngilizce dil becerilerini geliştirmek ülkede istihdam olanaklarının artırılması ve uluslararası kariyer erişim sağlayan ekstra maliyetler olmadan ek faydalar sağlar sadece İngilizce, öğretir.

Kanadalı Müfredat

CIT Kanadalı Programlarının dayalı programları sağlar ve öğretim bilgisi için yaratıcı, cesur, girişimci, yaratıcı beceriler ve sevgi ile mezun güçlendirir Kanadalı eğitim sisteminin en iyi uygulamalara dayalı olarak teslim edilir.

Tiran Kalp

CIT ana Şehir Meydanı, kültürel eğlence ve tarihi yerlere yürüme mesafesinde yanı sıra merkezi hükümet kurumlarında, Tiran en önemli kulelerinden birinde yer almaktadır. Bu konum heyecan verici bir kariyer için kendinizi hazırlamak yaparken, hayatının zaman verecektir.

Programlar incelenmesi

CIT Lisans ve Master Dereceleri sağlar. Programlar Bologna Sistemine dayalı öğretilir.

Esnek Öğrenim Yolu

CIT dikkate eğitimin değişen ihtiyaçlarını alarak esnek öğrenme yolunun öncüsüdür. Günün herhangi bir saatinde veya akşamları da classwork tamamlamak için imkanı ile aynı anda çalışmak ve okumak mümkün olacak. Ayrıca yarı zamanlı ya da tam zamanlı çalışma veya bunları alternatif olabilir.

Şansı Kanada veya ABD'de Eğitim için

Kanadalı Yükseköğretim Sisteminin kullanımına ek olarak, CIT Kanadalı Üniversiteleri ile Transfer veya tam Affiliation Anlaşması kurma üzerinde çalışıyor. Bizim öğretim sistemi ABD ve Kanada'da derecesi akreditasyon kolaylaştırır.

Uluslararası ve uluslararası Akademik Personel Eğitimli

CIT okuttukları sınıfların uluslararası eğitim arka plan ve mesleki tecrübeye sahip yabancı ve Arnavut vatandaşları birleştirerek, yüksek nitelikli öğretim üyeleri kullanır. CIT eğitime kişisel bir yaklaşım getiriyor. CIT öğrencileri ve profesörler fazla bir ekip daha hem sürekli ve ileri bilginin peşinde olan. CIT derinlemesine akademik yönelimli araştırma ile birlikte küçük bir üniversite ortamı, sevecen bir yakın avantajlar sunuyor.

Vizyon, Misyon ve enstitü Temel amacı

VİZYON: Teknoloji Kanada Enstitüsü öğrencisi, eğitim ve mesleki etik ruhu, eleştirel düşünme, analitik ve problem çözme becerileri, yaratıcılık, yenilik ve liderlik gelişmekte kararlıdır.

Misyon: Teknoloji Kanada Enstitüsü İngilizce öğretim Arnavutluk'un birkaç Üniversiteleri arasında, onlar hayatlarını, kariyer ve toplumları şekillendirmek için gereken değerler, bilgi ve becerileri geliştirmek edebiliyoruz mezunlarının hazırlanması taahhüt. Bunu başarmak için, Teknoloji Kanada Enstitüsü yüksek kaliteli lisans, yüksek lisans ve sürekli eğitim programları sunmak ve yerel ve bölgesel ihtiyaçlarına hizmet araştırma faaliyetlerini teşvik edecektir.

Taahhütler: Teknoloji Kanada Enstitüsü aşağıdaki hedeflere takip ederek misyonuna taahhütlerini ifade eder:

seçilmiş alanlarda mükemmel eğitim programları sunmak için Nitelikli Fakültesi ve personel çekmek ve güvenli ve destekleyici bir çalışma ortamı ile bunları sağlamak için kendi kişisel hedeflerine ulaşmak için, bağımsız, kendine güvenen öz-yönelimli ve kalıcı mezunları üretmek. Yenilikçi, eleştirel düşünme ve uzun ömürlü öğrenen kariyer odaklı mezunları hazırlamak için. asil, yerel ve küresel değerlere toplumun değişen ihtiyaçlara açık ve saygılı sosyal sorumluluk mezunları geliştirmek. yeterli desteği sunmak ve öğrenciler için bakım için. state-of-the-art eğitim olanakları içinde öğretme-öğrenme ortamını sağlamak. Araştırma çalışmalarını teşvik etmek ve toplum ve toplum ihtiyaçlarına onları bağlamak için.

Enstitünün temel amacı:

Kanadalı Eğitim bir köprü. Başka uluslararası kabul görmüş üniversitelere bir köprü. usta ve bilgili mezunlar gelişen verimli bir akademik kurum Verimli bir RDC merkezli akademik kurum Sürekli iyileştirme stratejisi benimseyen Bir uluslararası Kuzey Amerika akademik kurumlara transfer akademik kredilerle, Enstitü tanıdı. dünya standartlarında eğitim karşılanabilir hale eğitimi veren ve uluslararası alanda tanınan üniversitelerden yüksek nitelikli öğretim üyeleri tarafından RDC iletken Arnavutluk'un ihtiyaçlarını karşılamak, ilgili program sunuyor. ölçülebilir program ve ders çıktılarına dayalı bir program standartları ve amaçları. katkıda bulunmak ve Arnavutluk ve ötesinde bilginin yayılması. Kurumsal Eğitim, toplum liderliği ve yaşam boyu öğrenme dahil olmak üzere, Sürekli Eğitim sunuyor. oldukça sağlıksız rekabet dışında üniversiteler ile tamamlayıcılık ve işbirliği içinde çalışmak

Ayrıca şirket CIT aittir "i Teknologjisë instituti Kanadez" (SHLUP "İKT") olarak bilinen Teknoloji Kanada Enstitüsü (CIT) - Arnavutluk, Arnavutluk birincil etkinlik olarak bir Eğitim vardır.

Arnavutluk'ta bu işin start-up şirketi ve Edu Nova Konsorsiyumu, orta ve Üniversite düzeyinde eğitim veren Kolejler deneyimli bir Kanadalı Konsorsiyumu arasında imzalanan bir Mutabakat Zaptı kaynaklanır. Buna dayanarak, Arnavutluk'taki iş açılış devam etmektedir araştırma, bilim ve eğitim alanlarında faaliyet gösteren Kanadalı kurumlarla işbirliği hazırlanmış ve daha fazla eşleştirme ve ortaklık şekilleri idi. Ekim 2012 tarihinde, kapsamlı bir işbirliği anlaşması öğrenci transferi ve programların karşılıklı tanınması yanı sıra akademik ve öğrenci değişim programları ile hayata edilecektir CIT ve Küre Üniversitesi, ABD arasında imzalandı.

CIT İngilizce öğretim programları sunar ve müfredat gereksinimleri ve ABD ve Kanada'da yükseköğretimin standartlarını karşılar. CIT öğretim elverişli tesislerinde ve yüksek nitelikli akademik personel teslim edilir. profesörden oluşmaktadır ikincisi mezun oldu ve başta İş ve Bilgi Teknolojisi geliştirilmesi ve uygulanmasında deneyime sahip ABD ve Kanada, gelen öğretim yurt dışından deneyim ve yabancı profesörler ve mühendisler ile.

CIT tesislerinde Arnavut başkenti Tiran'da kalbinde yer almaktadır Zayed Merkezi'nde bulunmaktadır. Merkez öğrenci ve öğretim için yeterli ve uygun mekana sahip. CIT 11.9 m2 / öğrenci anlamına 2300 metre kare toplam yüzeye sahiptir.

CIT Tarihi

Teknoloji Kanada Enstitüsü Kasım 2011'de kurulmuştur. Teknoloji felsefesinin Kanada Enstitüsü teklif ve Arnavut ve ABD / Kanada çalışma ortamı için son derece nitel eğitim ve becerilerle donatmaktır.

sadece İngilizce müfredatı öğrencilere karşı felsefesini yerine, en güncel eğitim materyallerinin faydalanmak için CIT sağlar onların sırasıyla Arnavutluk ve ABD / Kanada çalışma ortamları için gerekli bilgi ve profesyonellik, bir takip.

Bu Üniversitesi'nin kurulması şirket ve Edu Nova Konsorsiyumu, orta ve Üniversite düzeyinde eğitim veren Kolejler deneyimli bir Kanadalı Konsorsiyumu arasında imzalanan bir Mutabakat Zaptı kaynaklanır. Buna dayanarak, Arnavutluk'taki Teknoloji Kanada Enstitüsü açılış devam etmektedir araştırma, bilim ve eğitim alanlarında faaliyet gösteren Kanadalı kurumlarla işbirliği hazırlanmış ve daha fazla eşleştirme ve ortaklık şekilleri idi.

Üniversite lisans ilk yıldan itibaren faaliyete başlayan ve sunulan programlar CIT altında Lisans programları vardı: İşletme Fakültesi

İşletme ve Yönetim İşletme ve Bilişim Sistemleri

Mühendislik Fakültesi

Yazılım mühendisliği endüstri mühendisliği

Ekim 2012 tarihinde Teknoloji Kanada Enstitüsü Profesyonel ve Bilimsel Usta programları sunmak için lisanslı:

endüstri mühendisliği Yazılım mühendisliği İşletme ve Yönetim

Ayrıca Ekim 2012 tarihinde, kapsamlı bir işbirliği anlaşması öğrenci transferi ve programların karşılıklı tanınması yanı sıra akademik ve öğrenci değişim programları ile hayata edilecektir CIT ve Küre Üniversitesi, ABD arasında imzalandı.

felsefesini yerine getirme yolunda CIT farklı uluslararası konferans düzenledi:

Kasım 2012 tarihinde, CIT "Bağımsızlık yüz yıldönümü Teknolojik Arnavutluk" düzenledi Nisan 2013 CIT "Sürdürülebilir Kalkınma Konferansı" düzenledi Mayıs 2013 CIT ": Bir isim nedir Ulus, Milliyet, ulus" düzenledi

Konumlar

  • Tirana

    Zayed Center, Rr. Andon Zako Çajupi, (near Wilson Square), , Tirana

sorular