Keystone logo
Canadian International Career College

Canadian International Career College

Canadian International Career College

Tanıtım

Canadian International Career College , öğrencilerin yeni bir kariyere başlama veya mevcut becerilerini geliştirme niyetlerinin ihtiyaçlarına adanmış birinci sınıf bir eğitim tesisidir. Kabul personelinden idareye ve sınıf eğitmenlerine kadar buradaki herkesin bir amacı ve amacı vardır: öğrencilere güçlü, yaşamı değiştiren beceriler ve eğitim sağlamak.

Çeşitliliği teşvik ediyor ve çok kültürlü bir ortam sunuyoruz. Zorlu bir kariyere başlamak veya devam etmek isteyen yeni göçmenler ve uluslararası öğrenciler için özel olarak tasarlanmış ve uygun kurslar sunuyoruz. Özel olarak tasarlanmış programlar Kanada'da yaşama ve gelişme yeteneklerini güçlü bir şekilde artırmıştır.

Canadian International Career College , Sağlık ve Çocuk Bakımı alanında mesleki programların yanı sıra eğlence ve dil programları sunmaktan gurur duyar. Programlarımız, işverenlerin hem mevcut hem de ortaya çıkan ihtiyaçlarını ve zorluklarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Derslerimizin günümüz iş dünyasının sürekli değişen taleplerini karşılayabilmesini sağlamak için müfredatımızı sürekli gözden geçiriyor ve yeni programlar geliştiriyoruz. Canadian International Career College , öğrencilerin başarılı olmak için hangi eğitim ve becerilere ihtiyaç duyduklarını belirlemek için yerel iş dünyası ile yakın çalışmanın önemli olduğuna inanmaktadır.

Öğrencilerimiz profesyonel teknikler ve araçlar kullanarak yaparak öğrenirler. Öğrencilerimize ihtiyaç duydukları azami dikkati verebilmemiz için sınıflarımızı küçük çalışma ekiplerine ayırıyoruz. Gerçek dünya deneyimine sahip profesyonel eğitmenler tarafından yönetilen sınıflarımız.

Her öğrenciye sıcak ve dostane bir ortamda üstün beceriler sağlayarak kişisel başarısına kendimizi adadık.

Konumlar

  • Toronto

    Wilson Avenue,345, M3H 5W1, Toronto

    programlar

      sorular