Keystone logo
Canisius College

Canisius College

Canisius College

Tanıtım

Canisius College Western New York, 28 Cizvit birinde önde gelen özel üniversite, Katolik ulus kolej ve sürekli Kuzeydoğu üst bölgesel üniversiteler arasındaki edilir. Alman Cizvitler tarafından 1870 yılında kurulan, Canisius College St Peter CANISIUS, ünlü Hollandalı eğitimci ve İsa Derneği ilk üyelerinden biri olarak adlandırılır. Ne şehir Buffalo tek bir binada başladı şimdi Kuzey-Orta Buffalo bir semtte 72 dönümlük alan 56 binadan oluşmaktadır.

MİSYON

Canisius Üniversite öğrencilere sağlam kişinin bütünüyle gelişimini vurgular liberal sanat merkezli bir çok kişiye eğitim sunmaktadır Cizvit miras, paylaşmaktan gurur olduğunu. Akıllı, sevecen, sadık bireyleri - - mesleklerinde mükemmelliği takip ve teşvik edebilmek, kendi toplumları ve insanlık için onların hizmet Canisius liderleri hazırlar.

Sıralamalar ve Farklar

Bir Canisius eğitimin yüksek kalitede sürekli tanınan ve aşağıdaki yolları da dahil geniş bir yelpazede, sıralandığında:

Muhasebe New York'ta No 2 Mezunları Canisius muhasebe programı mezunları, her yıl ülkenin en iyi programlardan biri, New York State 2. en yüksek geçiş vardı. Başarı oranı Canisius mezunları arasında yüzde 78 oldu.

Genel Graduate School Kabul Oranları Enstitü için geçerli Canisius öğrencilerin fazla yüzde 90 kabul edilir. Hukuk ve hukuk ve tıp fakülteleri için geçerli 10 Canisius öğrenci Tıp SchoolsNine için Enstitü Kabul Oranı kabul edilir edilir.

US News & World Report "Amerika'nın En İyi Üniversiteler" Kuzey - Üst üste ikinci yıl için, Canisius US News ve Amerika'nın En İyi Kolejleri, Bölgesel Üniversiteler Dünya Report's2012 sıralamasında üst düzey 20 nokta ile üniversite tarihinin en yüksek sıralamasını kazandı. Sürekli en iyi bölgesel üniversiteler arasındaki, Canisius da "Büyük Okulları, büyük fiyatları" kuzeydeki bölgesel üniversitelerin kategorisinde dört noktalar kadar taşındı.

Forbes Amerika'nın en iyi Kolejleri Canisius öğretim kalitesi, büyük bir kariyer umutları, mezuniyet oranları ve borç düzeyinin düşük 650 en iyi lisans kurumlarının Forbes 'sıralamasında 2012 seçildi.

Öğrenci Hizmetleri ve Aktiviteler 140'dan fazla üniversite destekli kuruluşların hizmetle ilgili Canisius öğrencilerin deneyimler sunan, medya, öğrenci hükümet, akademisyenler, dini ve toplumsal çıkarları.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

 • Buffalo

  2001 Main Street Buffalo, NY , 14208-1098, Buffalo

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular