Keystone logo
© Capitol Technology University
Capitol Technology University

Capitol Technology University

Capitol Technology University

Tanıtım

Capitol Technology University Washington DC'nin hemen dışında stratejik bir konuma sahiptir. 1927'de kurulan Capitol Tech , gelişen küresel toplulukta başarıya yol açacak, geleceğin işgücüne yönelik akademik programlar sağlamaya odaklanmıştır. STEM odaklı bir kurum olarak, ulusal ve uluslararası şirketlerle ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarla gelecekteki teknoloji gelişimi için etki sağlayacak ortaklıklar kurma konusunda tutkuluyuz. Fakültemiz alanlarında deneyimli, uzman uygulayıcılardan oluşmaktadır. Capitol Tech eğitimcileri gerçek dünya deneyimlerini sınıfa taşıyarak öğrencilerimize öğrendiklerini gelecekteki istihdamlarına nasıl uygulayabilecekleri konusunda kapsamlı bir anlayış sağlar.

Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisans programı, öğrencilere büyüyen bilgisayar bilimi alanı konusunda tutkulu olan öğretim üyeleri ve akranlarıyla bağlantı kurma fırsatı sunar. Öğrenciler üç alandan birine odaklanma fırsatına sahip olacaklar: Yazılım Mühendisliği - Yazılım mühendisliği, çeşitli sektörlerde çok sayıda fırsata sahip çok yönlü bir alandır.

Google ve Microsoft gibi köklü teknoloji devlerinden yenilikçi girişimlere, kar amacı gütmeyen kuruluşlara ve hükümete kadar yazılım mühendislerine ihtiyaç her yerde mevcuttur. Bu derece sizi her sektöre uygulanabilecek çok yönlü bir beceri seti ile donatır ve size kariyer yolunuzu seçme özgürlüğü verir. Siber Güvenlik: Siber güvenlik alanının dinamik doğası, her zaman öğrenilecek yeni bir şeyin olduğu anlamına gelir. Siber tehditler sürekli olarak gelişiyor ve yapay zeka, kuantum hesaplama ve blockchain gibi yeni teknolojiler, siber güvenlik için hem yeni zorluklar hem de fırsatlar sunuyor.

Bu sürekli gelişim, siber güvenliği yaşam boyu öğrenenler ve karmaşık sorunların üstesinden gelmekte başarılı olanlar için heyecan verici bir alan haline getiriyor. Yapay Zeka: Teknoloji geliştikçe yapay zeka da insanların makinelerle etkileşimini büyük ölçüde geliştiriyor. Yapay zekanın makine öğrenimi, özerklikten ilerlemeye kadar teknolojinin hiç hayal etmediğimiz şekillerde gelişmesine olanak tanır ve bu ilerlemeyi etik ve anlamlı bir şekilde yönlendirmek için eğitimli profesyonellere ihtiyaç vardır.

Neden Capitol Tech

Capitol Technology University Amerika'nın teknolojik açıdan en gelişmiş devlet kurumlarına ve onların özel sektör tedarik zincirlerine insan sermayesi sağlayan, iş açısından zengin boru hattının bir parçasıdır.

Birçok üniversite mezunu, aldıkları diplomalarla anlamlı bir iş bulmakta zorlanırken Capitol Tech , daha iyi bir yaşam için bir fırlatma rampası sağlıyor. Bunun nedeni, STEM kariyerlerine odaklanmış olmamız ve öğrencilere günümüzün teknoloji iş piyasasına girmek için ihtiyaç duydukları uygulamalı, gerçek dünya deneyimini sunmamızdır.

Misyon

Capitol Technology University misyonu, bireyleri mühendislik, bilgisayar ve bilgi bilimleri ve işletme alanlarındaki profesyonel fırsatlar için eğitmektir. Gelişen küresel toplulukta başarıya yol açacak ilgili öğrenme deneyimleri sağlıyoruz.

Vizyon

2025 yılında, Misyon Bildirisine göre Capitol Technology University bileşenleri ve halk tarafından şu şekilde görülecektir:

 • Mühendislik, bilgi bilimleri ve teknoloji liderliği alanlarında lisans ve yüksek lisans dereceleri sağlayan, esnekliğe ve büyüme fırsatlarına sahip olan ve teklifleri ortaya çıkan iş gücü ihtiyaçlarına göre uyarlayan, STEM odaklı bir yüksek öğretim kurumu.
 • Fakülte ve personelin öğrenci başarısını ve başarısını desteklediği, disiplinler arası ve etkileşimli bir ortamda gerçekleştirilen, uygulamalı, kariyerle ilgili öğrenme sağlayıcısı.
 • Yüz yüze ve sanal sınıflar ve öğrencilerimizin öğrenme ihtiyaçlarına uygun diğer öğretim yöntemleri ve karışımları aracılığıyla benzer şekilde olağanüstü kalitede programlar sunan bir üniversite.
 • Hizmet verdiğimiz meslekler için yeni müfredatları, araştırmaları ve girişimcilik faaliyetlerini teşvik eden ve uygulayan ve çeşitli öğrenci topluluğuna fayda sağlayan, öğretim üyeleri ve liderliğe sahip bir kuruluş.
 • Gelecekteki teknoloji gelişimi ve politikaları için etki sağlayan iş dünyası, hükümet, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve mesleklerdeki yerel, bölgesel ve ulusal ortaklardan oluşan seçmen kitlesiyle yakından bağlantılı bir kuruluş.
 • Uluslararası öğrencileri eğiterek, eğitimcilerle koordinasyon sağlayarak ve çok uluslu mesleki birlikleri destekleyerek küresel topluluğun katılımını sağlayan bir kuruluş.
 • Mezunlarını küresel bir ortamda başarılı olmalarına ve teknik profesyoneller, liderler ve yenilikçiler olarak yaşam boyu öğrenmeyi sürdürmelerine olanak tanıyan iletişim, analiz ve eleştirel düşünme becerileriyle yetiştiren bir üniversite.
 • Mezunlarını iş ve kariyere hazırlayan ve bilimsel düşünce yoluyla ulusal ihtiyaçlara dayalı politikaları ele almak için eğitimin daha geniş amacına hizmet eden bir üniversite.
 • Kaliteli eğitim ve mali sürdürülebilirlik için uygun büyüklükte, öğretim üyeleri ve personel için en iyi değeri sağlayan STEM eğitimi sağlamak üzere sürdürülebilir varlıklara sahip bir organizasyon.

Değerler

Temel değerler, kurumun misyonunu yerine getirmek ve vizyonunu gerçekleştirmek için birlikte çalışırken benimsediğimiz özelliklerdir.

 • Kalite - her zaman sürekli iyileştirme için çabalamak
 • Büyüme – toplumun yeni ihtiyaçlarını karşılamak için genişlemek ve değişmek
 • Liderlik – yaratıcı, destekleyici ve paylaşılan liderlik sunmak
 • Denge – rakip ihtiyaçlar arasında dengeyi korumak
 • Dürüstlük – dürüst, etik ve açık olmak
 • Takım çalışması - öğrencileri ve personeli desteklemek için kolektif çaba sarf etmek
 • İletişim – zamanında ve faydalı bilgiler sağlamak
 • Esneklik - fırsatları keşfetme ve yakalama
 • Güvenlik - farkındalığın sürdürülmesi ve kaza ve tehditlerin önlenmesi

Kampüs Özellikleri

Capitol Technology University sizi ve ailenizi Washington DC yakınında Laurel, Maryland ve Baltimore, MD'de bulunan banliyö kampüsümüzü ziyaret etmeye davet ediyor. Samimi ortamımıza, mükemmel akademik programlarımıza, küçük sınıflarımıza, son teknoloji laboratuvarlarımıza ve kaynaklarımıza ve konforlu yurtlarımıza ilk elden tanık olun.

  kabul

  Adım 1: Başvuruyu Gönderin

  İlk kez uluslararası birinci sınıf öğrencisi ve transfer öğrencileri Ortak Başvuruyu veya Uluslararası Öğrenciler için Lisansüstü Başvurumuzu kullanabilirler. 50$ başvuru ücreti var.

  Adım 2: İngilizce Yeterlilik Belgesini Gönderin

  Anadili İngilizce olmayan tüm konuşmacıların tatmin edici düzeyde İngilizce yeterliliği göstermesi gerekir. Aşağıdaki seçenekler kabul edilebilir: Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi (TOEFL) minimum 80 (internet tabanlı)/550 (kağıt tabanlı); Uluslararası İngilizce Dil Testi'nde (IELTS) minimum genel grup puanı 6,5 ve hiçbir bireysel puan 6,0'ın altında değil. Duolingo'da minimum 115 puan; LanguageCert'in tüm puanları 39 veya daha yüksek olan Uluslararası ESOL B2 sınavı (yazma, okuma, dinleme ve konuşma) SAT minimum Kanıta Dayalı Okuma ve Yazma puanı 520; Amerika Birleşik Devletleri'ndeki akredite bir üniversite veya kolejde İngilizce kompozisyonunun başarıyla tamamlandığını (C veya daha yüksek) gösteren kanıt.

  3. Adım: Resmi Transkriptleri Gönderin

  Lisans diploması transkriptlerinizi Capitol'e gönderin. Resmi, imzalı bir transkript doğrudan okulunuzdan/okullarınızdan Kabul Ofisine gönderilmelidir. Birden fazla kuruma gittiyseniz, yalnızca son derecenin yayınlandığı transkriptler gönderilmelidir.

  Veya transkriptlerinizin elektronik olarak Capitol Tech Yüksek Lisans Kabullerine gönderilmesini sağlayın.

  Amerika Birleşik Devletleri dışında bir ortaöğretim sonrası kolej ve/veya üniversiteye gitmiş olan adaylar için, akademik kayıtlarınızın Ulusal Kimlik Değerlendirme Hizmetleri Birliği (NACES) organizasyon üyesi tarafından değerlendirilmesini sağlamalısınız. Vatandaşlığınız, diliniz veya ülkeniz ne olursa olsun, akademik kayıtlarınızın bir NACES organizasyon üyesi tarafından değerlendirilmesini sağlamalısınız. Değerlendirme türünü seçerken lütfen Kurs Değerlendirmesine Göre Kurs'u seçtiğinizden emin olun.

  Nasıl Başvurulur?

  Kabul başvurusuna başlamadan önce başvuru makalenizi yazın, makale olmadan başvuru yapamazsınız.

  Başvuru Çevrimiçi Başvuru Formu aracılığıyla Capitol Tech Doktora Derecesine Başvurun

  Başvuruya hem makale hem de özgeçmiş ekleyebilirsiniz.

  2 öneri gereklidir ve uygulamadan otomatik olarak gönderilir. Doğrudan tavsiye verenlerinize göndermek için tavsiye formuna erişebilirsiniz. Formun [email protected] adresine gönderilmesi gerekmektedir.

  Başvuruyu tamamlamak için lütfen 100$'lık iade edilmeyen ücreti gönderin.

  *EdAssist ortakları lütfen başvuru ücretini ödemeden ÖNCE Doktora Kabullerini Capitol Tech e-posta ile gönderin.

  Lütfen Resmi Transkriptlerin doğrudan Capitol Technology University gönderilmesini sağlayın.

  Capitol Tech Doktora Kabullerine e-posta yoluyla elektronik olarak gönderilebilirler (zaman duyarlılığı nedeniyle tercih edilen yöntem)

  • Veya şu adrese gönderilebilirler:
  • Kabul Ofisi
  • 11301 Springfield Yolu
  • Laurel, MD 20708

  *Lütfen unutmayın: Dereceniz ABD dışında tamamlandıysa, akademik kayıtlarınızın bağımsız bir akreditasyon kurumu tarafından değerlendirilmesini sağlamalısınız. Ajansların bir listesini https://www.naces.org/members adresinde bulabilirsiniz. Değerlendirme türünü seçerken lütfen Kurs Değerlendirmesine Göre Kurs'u seçtiğinizden emin olun.

  *Değerlendirmelerin resmi olarak değerlendirilmesi için doğrudan değerlendirme ajansı tarafından gönderilmesi gerekir.

  Siber Güvenlik alanında DSc, CISSP, GSE, CGEIT veya CISM gibi bir endüstri sertifikası gerektirir. Sertifika gerekliliğiyle ilgili ek sorularınız varsa Capitol Tech Doktora Başvurularına e-posta gönderin.

  Dosyanız tamamlandıktan sonra incelenmek üzere Kabul Komitesine iletilecektir.

  Geri ödemesiz başvuru ücretiniz olan 100$'ı ekleyin.

  Derecenizi aldığınız kolej veya üniversiteyle iletişime geçin ve resmi mühürlü transkriptin doğrudan şu adrese gönderilmesini sağlayın:

  • Lisansüstü Kabul Ofisi
  • Capitol Technology University
  • 11301 Springfield Yolu, Laurel, MD 20708.

  Amerika Birleşik Devletleri dışında bir ortaöğretim sonrası kolej ve/veya üniversiteye gitmiş olan adaylar için, akademik kayıtlarınızın Ulusal Kimlik Değerlendirme Hizmetleri Birliği (NACES) organizasyon üyesi tarafından değerlendirilmesini sağlamalısınız. Vatandaşlığınız, diliniz veya ülkeniz ne olursa olsun, akademik kayıtlarınızın bir NACES organizasyon üyesi tarafından değerlendirilmesini sağlamalısınız. Değerlendirme türünü seçerken lütfen Kurs Değerlendirmesine Göre Kurs'u seçtiğinizden emin olun.

  Siber Güvenlik alanında DSc, bir endüstri sertifikası gerektirir. CISSP, GSE, CGEIT veya CISM uygun olacaktır. Başkaları da hak kazanabilir. Sertifika gerekliliğiyle ilgili ek sorularınız varsa Capitol Tech Doktora Başvurularına e-posta gönderin.

  Mevcut özgeçmişinizi Microsoft Word veya PDF biçiminde Capitol Tech Doktora Kabullerine e-postayla gönderin. Dosya adının adınızı ve soyadınızı içerdiğinden emin olun ve konu satırına lisansüstü kabul özgeçmişinizi yazın.

  myCapitol portalının kabul sayfasından öneri formunu indirin ve yukarıdaki adrese 2 öneri formunun gönderilmesini sağlayın.

  Dosyanız tamamlandıktan sonra incelenmek üzere Kabul Komitesine iletilecektir.

  Konumlar

  • Laurel

   Springfield Road, 11301, 20708, Laurel

  sorular