Keystone logo
Carnegie Mellon University  School of Design

Carnegie Mellon University School of Design

Carnegie Mellon University  School of Design

Tanıtım

Carnegie Mellon'daki Tasarım Okulu, Kuzey Amerika'daki en eski ve en saygın programlar arasındadır. Ürün ve iletişim tasarımında zengin bir geçmişe sahibiz ve etkileşim tasarımında yüksek lisans derecesi sunan ilk programlardan biriydik. Programlarımız, çok çeşitli motivasyonlardan ve kariyer hedeflerinden esinlenerek, çeşitli geçmişlere sahip yaklaşık 250 lisans ve yüksek lisans öğrencisi almaktadır.

Çok çeşitli disiplinlere erişim kazanın.

Bizimki, üst düzey bir multidisipliner araştırma üniversitesindeki lisans, yüksek lisans ve doktora seviyelerinde derece sunan tek önde gelen tasarım programlarından biridir. Pennsylvania, Pittsburgh'da bulunan Carnegie Mellon, tasarım, sanat, bilim ve beşeri bilimlerin birleştiği eşsiz bir yerdir. Bu disiplinlerin her birinden perspektifleri içeren entegre bir tasarım sürecini teşvik ediyoruz.

Gazetecilik, mühendislik, güzel sanatlar, antropoloji, psikoloji, işletme ve tabii ki tasarım gibi çok çeşitli alanlarda deneyime sahip insanlarla kariyerlerinin her noktasında çalışacaksınız. Ayrıca, alanlarında en iyiler arasında yer alan diğer kişilerle güçlü ve çeşitli bir profesyonel ağ kurma fırsatına sahip olacaksınız.

Sonraki adımlarınız için sağlam bir temel.

Tasarım, özünde sorunları çözmekle ilgilidir. İşletmelerin ve kurumların tasarımın değerini benimsemesine şaşmamalı ve tasarım profesyonellerine olan talep hiç bu kadar büyük olmamıştı. Kuruluşlar, artan ticari, sosyal ve çevresel zorluklar karşısında aktif olarak problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar arıyorlar.

Programlarımız, sizi gelecek nesilleri göz önünde bulundurarak tasarım yapmayı öğretirken, sizi bugün önde gelen şirketlerde ve kuruluşlarda en iyi işlere hazırlar. Kariyer sonuçlarına göre tasarım okullarının son sıralamalarında, programlarımız sürekli olarak zirveye çıkıyor. Mezunlarımız, çok uluslu şirketler, tasarım firmaları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarla bu alandaki en arzu edilen pozisyonlardan bazılarına devam ediyor. Bazıları tasarım araştırmacısı ve eğitimci olur ve çoğu kendi işini kurar. Kariyer olanakları ve dünya üzerinde bir etki yaratma potansiyeliniz sınırsızdır.

Mezunlarımız Whirlpool, Volkswagen / Audi, Motorola, Apple, Microsoft, Google, Facebook, Skype, Pinterest, IDEO, R / GA, Isobar, Mayo Clinic ve Pittsburgh Carnegie Müzeleri tarafından istihdam edilmektedir.

Konumlar

  • Pittsburgh

    Forbes Avenue,5000, 15213, Pittsburgh

    programlar

    sorular