Keystone logo
Carrick Institute

Carrick Institute

Carrick Institute

Tanıtım

Hoşgeldiniz

Enstitümüzün Şansölyesi olarak sizi Carrick Institute davet etmekten mutluluk duyuyorum. Küresel topluluğumuz için anlamlı, kanıta dayalı güncel bir eğitim müfredatı sunmayı taahhüt eden ileri görüşlü bir eğitim kurumuyuz. Bilim insanımızın deneyimi, zor konu materyallerinin ustalığını kolaylaştıran en son teknolojiyi ve pedagojik uzmanlığı kullanan mükemmel bir öğrenme ortamına odaklanmaktadır. Klinik Nörobilim Derecesi Yüksek Lisans Programımız, akademisyenlerimize akademisyenler, klinisyenler, öğretmenler ve araştırmacılar olarak başarılı olmalarını sağlayacak becerileri sağlar. Değerli fakültemiz, akademisyenlerimiz ve mezunlarımız adına sizi Carrick Institute hoş geldiniz.

Frederick R Carrick

DC, Doktora, MS-HPEd

Buro Millennial / Pexels

128479_pexels-photo-1438072.jpeg

Hakkımızda

Carrick Institute , Florida Eğitim Departmanının Bağımsız Eğitim Komisyonu tarafından Klinik Nörobilim Bilim Master derecesi vermek için lisanslı bağımsız, orta öğretim sonrası bir kurumdur.

Carrick Institute , lise sonrası derece öğrencilerine klinik nörobilim alanında yeni ve ek eğitim fırsatları hazırlama fırsatı sunar. Enstitünün fakültesinin rehberliğinde, klinik nörobilim prosedürlerindeki teorik yönlerin yanı sıra pratik ve yaratıcı uygulamalar müfredatta ele alınmakta ve klinik nörobilim alanındaki diğer profesyonellerle güçlendirilmektedir.

“Kitapsız tıp okuyan kişi, keşfedilmemiş bir denizde yelken açıyor, ancak hastasız tıp okuyan hiç denize gitmiyor.”

- William Osler

Carrick Institute Yaratıyor ve Sunuyor

 • Yüksek Performanslı Liderlik — Sürdürülebilir yüksek performans için kendine ve diğerlerine güvenle liderlik etme yeteneği.
 • Küresel Etkinlik - Kritik klinik nörobilim teknolojisi zorluklarının ele alınmasında kültürler arasında etkili bir performans sergileme becerisi.
 • Klinik sinirbilim üstatlığı - Klinik nörolojik teknoloji ile kişisel ve örgütsel performansı artırma becerisi.
 • Yenilikçi Bir Zihniyet — Klinik sinirbilim teknolojisi alanında yaratıcı düşünme ve hareket etme yeteneği.
 • Klinik Sinirbilim Uzmanlığı — Son derece gelişmiş fonksiyonel klinik sinirbilim teknolojisi becerileri ile stratejik katkıda bulunma yeteneği.
 • Profesyonel Müfredat - Klinik sinirbilim teknolojisi ihtiyaçlarına dayalı ve bunlara duyarlı akademik ve eğitim ilkelerinden öğrenme becerisi.
 • Profesyonel Fakülte — Akademik ve araştırma klinik nörologları ile birlikte çalışabilmenin yanı sıra profesyonel çalışan klinik nörologlar ile çalışabilme becerisi.
 • Eğitim Değişimi - Uluslararası eğitim değişimleri için diğer profesyonel klinik nörologlarla çalışma becerisi.

Tilki / Pexels

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Görev beyanı

Carrick Institute Lisans Çalışmaları Carrick Institute misyonu, insanlığın hizmetine burs, keşif ve bağlılığı benimsemek için çeşitli klinik akademisyenler topluluğunu güçlendirmek ve sürdürmektir.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Carrick Institute , çok çeşitli özel profesyonellere zorlu ve yüksek kaliteli klinik sinirbilim eğitim deneyimleri sunmaya kendini adamıştır.

Yüksek Eğitimli Profesörler

 • Carrick Institute yüksek eğitimli öğretim kadromuz, program boyunca en yüksek kalitede eğitim ve rehberlik sağlar.

Klinik Sinirbilim Bilim Yüksek Lisans

 • Carrick Institute Klinik Nörobilim Derecesi Bilim Ustası, klinik sinirbilimcileri insan sinir sisteminin çalışması ve işlevi hakkında araştırma yapmak üzere eğitmek için tasarlanmıştır.

Gelişmiş Müfredat

 • Müfredatımız biyoloji, psikoloji ve doğa bilimlerini sağlık hizmetlerinde sinirbilimin klinik bakış açısı ile birleştirmektedir.

EVG fotoğrafları / Pexels

128714_pexels-photo-1170979.jpeg

Konumlar

 • Cape Canaveral

  8910 Astronaut Blvd, Ste 102, 32920, Cape Canaveral

sorular