Keystone logo
© Carroll University
Carroll University

Carroll University

Carroll University

Tanıtım

Gerçek bir Öncü olan Carroll University , Wisconsin'in ilk dört yıllık yüksek öğrenim kurumudur. Özel üniversitemiz liberal sanatlar geleneğine dayanmaktadır ve sağlık bilimlerinde liderdir. Çeşitli yüksek lisans programları ve fizik tedavi alanında klinik doktora da dahil olmak üzere 95'ten fazla çalışma alanı sunuyoruz. 1846'dan bu yana, öğrencilerimizi çeşitli ve küresel bir toplumda öğrenme fırsatları ve deneyimleriyle amaç ve anlam dolu bir hayat yaşamaya hazırladık.

Öncü olmak ne demektir? Kampüs topluluğumuzu şekillendirmeye devam eden zengin tarihin ve geleneğin bir parçası olmak demektir. Kurucularımızla başlayan keşif ve keşif ruhuyla ilgi çekici. Öncüler, içinde yaşadıkları dünya ve yeni bir bakış açısıyla katkıda bulunarak nasıl iz bırakacakları hakkında daha fazla bilgi edinmek için can atıyorlar. Carroll'da, bizi mükemmellik için çabalamaya, sınırları aşmaya ve tanıştığımız kişilere saygı, nezaket ve haysiyetle davranmaya yönlendiren bir dizi değerle yaşıyoruz.

Bir Öğrenme Topluluğu

Lisans ana dalları ve yüksek lisans programları söz konusu olduğunda seçenekler sunuyoruz. Öğrencilerimiz Fen Edebiyat Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, İşletme Fakültesi ve Eğitim ve İnsan Hizmetleri Okulu aracılığıyla kariyerlerine hazırlanırken tutkularının peşinden giderler. Fakültemiz, öğrencilerinin başarısına kişisel olarak yatırım yapmaktadır. Onları iyi tanımayı bir öncelik haline getirirler, bu da bireysel akademik ve kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmada daha iyi destek anlamına gelir. Carroll, Pioneer Core ile kendisini farklılaştırıyor. Bu benzersiz genel eğitim gereksinimi, bir öğrencinin akademik kariyeri boyunca kültürler arası bir vurgu örerek, onları kendi kültürlerinden farklı kültürlere, fikirlere ve inançlara maruz bırakır.

Mükemmel Konum

Carroll, Waukesha, Wisconsin'deki tarihi bir mahalle bölgesinde elverişli bir konumda yer almaktadır. Wisconsin'in en büyük şehri olan Milwaukee'ye yarım saatten daha kısa bir mesafede ve Chicago'ya arabayla iki saatten daha kısa bir mesafedeyiz.

İlgili Topluluk

Carroll, ilgilenmenin bir klişeden daha fazlası olduğu birbirine sıkı sıkıya bağlı bir topluluktur. Dünyayı daha iyi bir yer yapmak için sorumluluk almak, kim olduğumuzun bir parçasıdır. Kampüsteki ilk günlerinden itibaren öğrencilerimiz hizmet faaliyetlerine katılırlar ve bunu büyük Waukesha ve Milwaukee boyunca geri vererek öderler.

Aktif Kampüs

Öncülerimiz sınıf dışında da öğrenir ve gelişirler. Rekabetçi ruhumuz, 23 NCAA Division III atletik takımımızda gelişiyor. Öğrencilerimiz ayrıca müzik, tiyatro, sanat, fotoğrafçılık ve daha pek çok alanda tutkularının peşinden gitmek veya yenilerini keşfetmek için zaman ayırır. Ve 50'den fazla öğrenci organizasyonuyla farklı ilgi alanlarını keşfetmek ve arkadaşlar edinmek çok kolay.

Pioneer Odaklı: Carroll University 'ın Ayrım için Yeni Vizyonu, ileriye yönelik iddialı ve dinamik bir yol çizen stratejik bir plandır: yenilik ve girişimcilikle karakterize edilen ve günümüzün Öncülerinin adanmışlığı ve azmi ile beslenen bir rota.

1846'dan bu yana, dönüştürücü Carroll deneyimi on binlerce öğrencinin hayatını şekillendirdi. Bu Öncüler, meslekte liderlik etmek ve başarı ve anlam dolu hayatlar yaşamak için ilham aldılar. Mezunlarımız/ae, toplulukları ve başkalarının yaşamları üzerinde bir etki yaratıyor. Adaletsizliğe karşı duruyorlar ve inanç, sanat, iş dünyasına liderlik etme, çocuklara ve yetişkinlere eğitim verme, hastalara bakma ve çevreyi koruma yoluyla ortak insanlığımızı keşfediyorlar. Öncüler saygı, dürüstlük ve vekilharçlık ahlakımızı aydınlatır.

Mezun olan her sınıfla birlikte, öğrencilerimize gerçek amaçlarını keşfetmeleri, kendilerinin en iyi versiyonları olmaları ve dünyayı herkes için daha iyi hale getirme konusunda düşünceli bir katılım için hazırlanmaları konusunda ilham vermek için erişimimiz ve sorumluluğumuz artıyor. Her yeni nesil öğrenci, öğretim üyesi, personel ve mezun/ae ile güçlenen gururlu bir soyun parçasıdırlar.

Kendilerinden önce gidenler gibi onlar da Pioneer Driven'dır.

" Carroll University , katılımcı bir eğitimin gücüyle dünyayı daha iyiye doğru dönüştürecek."

Stratejik Plan Hedefleri

Önümüzdeki yedi yıl boyunca, Carroll University 'nin stratejik planı dört temel alana odaklanacak:

Öğretme ve Öğrenmeyi Geliştirme

Carroll University yaşam boyu öğrenmeye ve mesleki başarıya ustalıkla hazırlanmış öğrenciler yetiştirmede lider konuma gelecektir.

Carroll Deneyimini Zenginleştirmek

Carroll University kapsayıcı mükemmellik yoluyla akademik mükemmelliğe ulaşacaktır.

Ortaklıklar Kurma ve Geliştirme

Carroll University yenilikçiliğe ve girişimci düşünceye odaklanan stratejik ortaklıkların etkisini en üst düzeye çıkaracaktır.

Stratejik Büyümek

Carroll University geçmiş başarılarımızın üzerine inşa edecek ve eğitim ekibimizi, kampüs ayak izimizi ve öğrenci sayımızı kasıtlı olarak genişleterek yukarı doğru giden yolumuza devam edeceğiz.

kabul

Tüm Lisans dereceleri için minimum not ortalaması: 2.0

Kabul Prosedürleri - Uluslararası Birinci Sınıf Öğrencileri

Aşağıdaki kimlik bilgileri Kabul Ofisine sunulmalıdır:

 1. Ortaokulda üçüncü yılın başarıyla tamamlanmasının ardından herhangi bir zamanda yapılabilecek kabul başvurusu.
 2. Mezuniyet gereksinimlerine yönelik ilerlemeyi veya bu gereksinimlerin tamamlandığını gösteren, akredite bir ortaokuldan transkript.
 3. İngilizce Yeterliliği: Lütfen İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan belgenizi [email protected] adresine gönderin.
 4. Test İsteğe Bağlı, Carroll University , Sonbahar 2022 için test isteğe bağlıdır. Adaylar, İngilizce yeterliliklerinin kanıtı olarak bir ACT veya SAT puanı sunmayı seçebilirler.

Başvurular tamamlandığında karar verilir ve başvuru sahiplerine Uluslararası Kabul Ofisi aracılığıyla derhal bildirilir. Bazı durumlarda, aday öğrencilerin dosyaları inceleme ve eylem için Kabul Komitesine havale edilir. Bu organ, belirli koşulların karşılanması koşuluyla Üniversiteye kabul verebilir veya öğrencinin belirli kriterleri karşılamasını gerektirebilir. Carroll atletizm eğitimi, hemşirelik, fizik tedavi ve uğraşı terapisi programlarına son kabul, başvuranın her çalışma alanı altında katalogda listelenen teknik standartlara ve sağlık standartlarına uyma yeteneğine bağlıdır. Carroll University sağlık formları.

Engelli üniversite adaylarının başvuru sürecinde engellerini açıklama yükümlülüğü yoktur. Bununla birlikte, bir başvuru sahibi, öğrencinin Üniversitenin normal kabul koşullarını karşılamadığına inanıyorsa, engelini Kabul Ofisine açıklamayı seçebilir. Engel, öğrencinin genel başarısı, engelin akademik başarısı üzerindeki etkisi ve öğrencinin Üniversitenin program, ders ve etkinliklerindeki başarı olasılığı ile ilgili olarak dikkate alınabilir.

İngilizce yeterlilik:

Carroll University adlı kişinin İngilizce yeterlilik şartını yerine getirmenin birkaç yolu vardır:

Tüm Başvuru Sahipleri

 • Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi (TOEFL) (okul kodu: 1101)
  • Minimum puan: 550 (PBT) / 70 (IBT) / 8 (Temel)
 • Uluslararası Dil Test Sistemi (IELTS)
  • Minimum puan: 6
 • Pratik İngilizce Yeterlik EIKEN Testi
  • Minimum puan: 1. Sınıf
 • Pearson İngilizce Testi (PTE)
  • Minimum puan: 50
 • Duolingo İngilizce Testi
  • Minimum puan: 95
 • Wisconsin İkinci Dil Enstitüsü Olarak İngilizce (WESLI)
  • 700 seviyelik kursların başarıyla tamamlanmasının ardından WESLI Tavsiyesi
 • Dil Şirketi (TLC)
  • TLC seviye 9'da geçer not veya daha yüksek bir not almalıdır

Lisans Adayları

 • 18 veya daha yüksek ACT İngilizce puanı
 • 510 veya daha yüksek SAT Kanıta Dayalı Okuma ve Yazma puanı
 • Bir ABD lisesine 3 yıl veya daha fazla devam edin ve ESL dışı İngilizce/Dil Sanatları derslerine kaydolun

Aşağıdaki ülkelerden başvuranların İngilizce yeterlilik kanıtı sunmaları gerekmez:

 • Avustralya
 • Kanada (Quebec hariç)
 • İrlanda
 • Yeni Zelanda
 • Birleşik Krallık
 • Bazı Karayip ülkeleri, istek üzerine incelenmek üzere hak kazanabilir.

Genel Transkript gereklilikleri: Lisenin tamamlanması ve varsa - Okul bitirme sınavlarının tamamlanması, vb. Resmi olmayan transkriptleri, İngilizce'ye çevrildikleri sürece kabul amacıyla kabul ediyoruz, ancak tüm öğrencilerin ikinci dönemden önce bize resmi belgeler sağlamasını şart koşuyoruz.

Cambridge International A/O seviyeleri: O seviyelerini ve A seviyelerini kabul ediyoruz: 5 konu – Matematik, İngilizce, Bilim, Sosyal Bilimler ve Beşinci Akademik Konu - O Seviyesinde B veya üstü İngilizce yeterliliği için kullanılabilir ve A Seviyesinde bir C veya üstü İngilizce yeterliliği için kullanılabilir

WAEC: WASSCE gereklidir + Kazı Kazan kartı + kabul edilen İngilizce Yeterlilik puanlarımızdan biri.

Burslar ve fon sağlama

Carroll, olağanüstü öğrenci başarılarını takdir eder. Bu burslar ilk kez birinci sınıf öğrencileri için mevcuttur ve kabul noktasında verilir. Bir öğrenci bu burslardan yalnızca birinden yararlanabilir ve miktarlar yıldan yıla artmaz.

*Bursların çoğu bahar yarıyılı başlamadan önce başvurularını tamamlar.

Akademik Burslar

2022-2023 Akademik Yılı Burs Miktarları

Carroll University kabul sırasında gelen birinci sınıf öğrencilerine yenilenebilir, otomatik liyakat bursları (ihtiyaca dayalı olmayan hibeler) verir. Bu burslar, sağlandığında kümülatif lise not ortalamasına ve standart test puanlarına dayanmaktadır. Bu burslar için ayrıca başvuru değerlendirilmesine gerek yoktur! Bu yenilenebilir burslar yılda 15.000 - 23.000 ABD Doları arasında değişmektedir.

Bir öğrenciye akademik geçmişine göre başarı bursu verilir. Akademik bilgilerin zaman içinde gelişmesi durumunda (lise 7. dönem transkriptinde veya gönderilen test puanlarında belirtildiği gibi), Carroll 1 Şubat 2022'ye kadar alınan bilgilere dayanarak daha yüksek bir liyakat bursu için inceleme yapacaktır.

Bölüm/Yetenek Bursları

MacAllister Tam Öğrenim Bursu

 • Dört yıl boyunca her yıl tam öğrenim.
 • Özel başvuru ve kampüs içi görüşme gerektirir. Alıcı, başka herhangi bir Carroll bursu veya hibesi için uygun değildir.

Yersin İşletme Bursu

 • Değişen yenilenebilir miktarlar.
 • Muhasebe, işletme, işletme ekonomisi, finans, sağlık yönetimi, yönetim ve liderlik veya pazarlama alanlarında uzmanlaşan öğrenciler için mevcuttur.

Davies Otto Fellow Bilim Bursu

 • ​Toplam 10.000$; Yılda 2.500 $ yenilenebilir.
 • Bilim dallarında öğrenim gören öğrenciler için. Özel başvuru ve görüşme gerektirir.

Mühendislik Burs Programı

 • Toplam 4.000$–20.000$; Yılda 1.000$–5.000$ yenilenebilir.
 • Mühendislik öncesi/uygulamalı fizik alanında uzmanlaşan öğrenciler için mevcuttur. Özel uygulama gerektirir.

George F. Kennan Bursu

 • toplam 5.000$; Yılda 1.250 $ yenilenebilir.
 • Tarih bölümünde okuyan öğrencilere açıktır. Özel başvuru ve görüşme gerektirir.

Sağlık Kariyer Fırsatları Programı (HCOP)

 • Burslar 5,000 $'dan başlar ve her akademik yılda artar.
 • Uygun Öğrenciler, ekonomik veya eğitim açısından dezavantajlı bir geçmişe sahip birinci sınıf öğrencileridir.

George ve Gerald Bitters Burs Verdi

 • Yılda 1.000–3.000 ABD Doları.
 • 2.0 veya daha yüksek not ortalamasına sahip Güney Milwaukee veya Cudahy Lisesi öğrencileri tarafından kullanılabilir. Özel uygulama gerektirir.

Tiyatro Bursları

 • toplam 4.000$; Yılda 1.000 $ yenilenebilir.
 • Tiyatro bölümü öğrencilerine açıktır. Bir seçmeye dayanmaktadır.

Müzik Bursu

 • Değişen yenilenebilir miktarlar.
 • Bir seçmeye dayanmaktadır. Müzik bölümleri ve ana dal olmayanlar uygundur.

Anne Hardy Sanat Bursu

 • Dört yıllık toplam 1.750 dolar.
 • Sanat veya fotoğrafçılık alanında uzmanlaşan öğrenciler için kullanılabilir. Özel başvuru ve bir sanat portföyünün sunulmasını gerektirir.

Les Klug Fotoğrafçılık Bursu

 • 500 $ bir yıllık burs.
 • Fotoğraf eğitimi alan öğrenciler için kullanılabilir. Özel başvuru ve fotoğraf portföyünün sunulması gerekmektedir.

Jack ve Corrine Reichert Burs Verdi

 • Yılda en az 2.000 $ yenilenebilir.
 • West Allis Central veya Nathan Hale Lisesi'nden 2.0 veya daha yüksek not ortalamasına sahip öğrenciler tarafından kullanılabilir. Özel uygulama gerektirir.

Waukesha Eyalet Bankası

 • 1,000 $ bir yıllık burs.
 • Waukesha County'de ikamet eden veya liseye devam eden ve sonbaharda tam zamanlı olarak Carroll'a gitmeyi planlayan lise son sınıf öğrencileri için mevcuttur. Özel bir uygulama gereklidir.

Espor Bursları

 • Değişen yenilenebilir miktarlar. 2.500$'a kadar.
 • Bu ödül, seçilen bir espor başlığında mükemmel performans yeteneği sergileyen gelen öğrencilere verilir.
 • Denemeye göre (lütfen Espor Baş Antrenörü Kris Pullam'a e-posta gönderin ([email protected]). Bölümden bağımsız olarak tüm gelen öğrenciler tarafından kullanılabilir.

Aksi belirtilmedikçe, öğrenci tam zamanlı lisans statüsünü koruduğu sürece burslar dört yıl süreyle yenilenebilir. Bir öğrenci bu burslardan sadece birinden faydalanabilir. Ancak akademik burs ve ek ödüller alınabilir.

Ek Ödüller

Hilger Gelenek Ödülü

 • Yılda 500 $ yenilenebilir.
 • Mezunların/mevcut öğrencilerin çocukları, torunları, kardeşleri veya mezunların yönlendirmesi için kullanılabilir; kabul edildiğinde verilir.

ROTC

 • Değişken yenilenebilir miktarlar.
 • Özel uygulama gerektirir. marquette.edu/rotc/airforce adresini ziyaret edin daha fazla bilgi için.

Özgürlük Bursu/Sarı Kurdele Programı

 • Değişken yenilenebilir miktarlar.
 • Sarı Kurdele GI Eğitim Geliştirme Programı aracılığıyla 11 Eylül sonrası gazileri tarafından kullanılabilir. Lütfen Yazı İşleri Müdürlüğü ile iletişime geçiniz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Waukesha

  North East Avenue,100, 53186, Waukesha

  sorular