Keystone logo
Bellevue University College of Arts and Sciences

Bellevue University College of Arts and Sciences

Bellevue University College of Arts and Sciences

Tanıtım

Bellevue Üniversitesi, dünya çapında 50.000'den fazla mezunu olan, kar amacı gütmeyen, açık erişimli bir kurumdur. Bellevue Üniversitesi, her biri birlikte çalışan ancak akredite derece programlarımızın özel ihtiyaçlarını hedefleyen dört akademik birimden oluşmaktadır.

Sanat ve Bilim Koleji ( CAS ) sanat, bilim, davranış bilimleri, iletişim ve beşeri bilimlerdeki lisans ve yüksek lisans programlarını denetler. Kirkpatrick İmza Serisi ve Genel Eğitim Çekirdek Müfredatı da bu kolejin yönetimi altındadır.

Bellevue Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi'nin misyonu öğrencilere liberal sanatlarda eğitim fırsatları sağlamak; öğrencileri, çalışmak, vatandaşlık, yaşam boyu öğrenme ve kişisel tatmin için önemli olan bilgi ve becerileri geliştiren eleştirel düşünme ve aktif öğrenme ortamlarına dahil etmek; ve öğrencileri kariyerlerin yanı sıra seçilen disiplinler ve mesleklerdeki ileri düzey çalışmalara hazırlamak. CAS , yalnızca geleneksel programlar için değil, aynı zamanda çeşitli hızlandırılmış lisans programları, profesyonel bitirme programları ve lisansüstü programlar için odak noktasıdır.

Konumlar

  • Bellevue

    Galvin Road South,1000, 68005, Bellevue

    sorular