Keystone logo
CASS European Institute Of Management Studies

CASS European Institute Of Management Studies

CASS European Institute Of Management Studies

Tanıtım

CASS European Institute Of Management Studies (kısaltılmış olarak CASS Europe), Paris'te küresel bir akademik kampüsü ve Brüksel'de bir yönetici geliştirme merkezi olan yenilikçi bir yüksek öğretim kurumudur. Ayrıca, programlarının şu anda sunulmakta olduğu Gana, Tayvan ve Şili'deki akademik kurumlarla işbirliği ortaklıkları vardır. Bu faaliyetler, Kurumun Avrupalı ve uluslararası karakterinin doğru bir yansımasıdır.

CASS Europe, Fransa Yüksek Öğretim, Araştırma ve İnovasyon Bakanlığı Paris Akademisi'ne, kar amacı gütmeyen özel bir yüksek öğrenim kurumu (Etablissement privé d'enseignement supérieur libre) olarak akredite edilmiş ve tescil edilmiştir. Kurum tarafından verilen Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora (Doktora) seviyelerinde Anglo-Sakson tipi niteliklere yol açan işletme, yönetim ve diğer alanlarda eğitim. Kurumun tüm programları, Fransız Yüksek Öğretim, Araştırma ve İnovasyon Bakanlığı tarafından yüksek öğrenim programları olarak tanınmaktadır. Bu tanımanın acil bir pratik avantajı, Fransa'daki öğrencilerinin ilgili sosyal güvenlik yardımlarından kamu kurumlarında olanlarla aynı haklara sahip olmalarıdır. Kurum, doğrudan Fransa Yüksek Öğretim ve Araştırma Bakanlığı'nın Paris Akademisi'nin idari denetimi altındadır.

Kurumun ayırt edici özelliği, akademik titizliği pratik alaka düzeyiyle birleştiren çok çeşitli disiplinlerde kaliteli yüksek öğretim ve eğitim sağlamasıdır. Eğitim ve öğretim faaliyetlerine ek olarak, kurum öğrencilere iki büyük uluslararası dili (İngilizce dışında) öğrenme fırsatı da sunarak, günümüzün son derece rekabetçi ortamında kolaylıkla ve verimli bir şekilde çalışabilen yöneticileri hazırlama felsefesini yansıtmakta ve somutlaştırmaktadır. küresel pazar.

CASS Europe, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya ve Güney Amerika'daki ortak kurumlarla, ders sunumuna, tez projelerinin denetimine ve ayrıca fakülte araştırma ve yayınına katkıda bulunan yakın akademik işbirliği geliştirmiştir.

Sizi bu web sayfalarını keşfetmeye davet ediyor ve yakında Kurumumuza hoş geldiniz diyoruz.

Konumlar

  • Luxembourg City

    Boulevard de la Pétrusse,124, 2330, Luxembourg City

    sorular