Keystone logo
© Católica-Lisbon
Católica Lisbon School of Business and Economics

Católica Lisbon School of Business and Economics

Católica Lisbon School of Business and Economics

Tanıtım

Bir kalp atışında Católica-Lisbon uluslararası sıralamalarda (finansal zamanlar) ve akreditasyonda (üçlü taç) oybirliğiyle onaylanan sizden önce gelen bir itibar hızla değişen bir pazarla karşı karşıya. Rakamlarımız sağlam Mezunlarımızın %96'sından fazlasının mezuniyetten sonraki altı ay içinde istihdam edildiğini biliyor muydunuz? Neredeyse yarısı uluslararası pozisyonlarda mı? Católica-Lizbon, Avrupa işletme okulları arasında en yüksek yerleştirme oranlarından birine sahiptir.

Católica-Lizbon kampüsünde küresel olarak bağlantılı, 60'tan fazla milletten oluşan hareketli bir uluslararası ortamla çevrili olacaksınız. Üniversitelerle 110'dan fazla ortaklık, size Londra, New York ve Madrid dahil olmak üzere dünyanın en zorlu finans merkezlerinde çalışma imkanı da sunacaktır. Católica-Lizbon'daki insan büyüklüğündeki okulda, aile diyeceğiniz gerçek bir öğrenci topluluğunun ve sizi isminizle tanıyan cana yakın profesörlerin bir parçası olacağınız için kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Gerçek dünyaya uygunluk Católica-Lisbon'un benzersiz yüksek lisans programları sizi şu konularda geliştirecek: büyük resmi görme yenilikçi şirketlerle bağlantı kurma uygulamalı projelere ve görevlere liderlik etme, iş düşüncenizi etkili bir şekilde uygulamaya koyma. Lizbon'un kalbinde merkezi bir konuma sahip olan Católica-Lisbon, size canlı bir girişimcilik ekosisteminde bir deneyim sunacak. Kampüsümüz gözde semtlere, alışveriş merkezlerine, sinemalara, müzelere ve plajlara sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Neden Católica-Lizbon'da yüksek lisans yapmalıyım? Beceri ve bilgileri edinmek için kariyerinizde ilerlemeniz gerekir. Geleceği değiştirmek için. Senin ve çevrendekilerin. Geleceğin lideri ve daha iyi bir insan olmak. Yönetim, ekonomi, finans ve iş analitiği alanlarında yüksek lisans programları sunuyoruz. Católica-Lisbon size yönetim, finans, ekonomi ve iş analitiği ilkeleri ve uygulamaları konusunda sağlam bir temel sağlayacaktır.

Biz Kimiz

Yönetim araştırması ve öğretiminde Avrupa'nın en iyi 30 İşletme okulu ve Portekiz referans okulu olan Católica Lizbon İşletme ve Ekonomi Okulu'na hoş geldiniz.

Bu konumu, birinci sınıf uluslararası öğrenciler ve Fakülte, dünyanın ilk 30'undaki güçlü ve çeşitli akademik programlar, yenilikçi öğrenme girişimleri, prestijli uluslararası okullarla benzersiz ortaklıklar ve iş dünyasıyla yakın ilişkimizi yönetici eğitimi ile birleştirerek elde ettik. dünyanın ilk 50'sinde yer alıyor.

Catolica-Lizbon'da kendimizi kaliteye ve yaptığımız her şeyde etkiye adadık. Orijinal, birinci sınıf araştırmalar üretiyoruz ve bunu yöneticilere ve karar alıcılara pratik rehberlik sağlayarak toplum üzerinde güçlü bir etki yaratmak için kullanıyoruz. Bu entelektüel liderlik, seçkin profesyonelleri şekillendirmenin ve öğrencilerimizin profesyonel kariyerleri sırasında ortaya çıkan eğitim ihtiyaçlarına cevap verebilecek farklı bir öğrenme ortamı oluşturmanın temelidir. Öğrencilerimizin kalibrelerinden gurur duyuyoruz: güçlü entelektüel yeteneklerinden, sürekli inisiyatif ve girişimci ruhlarına. En prestijli ve dinamik ulusal ve uluslararası şirketlerin bazılarında liderlik pozisyonlarında bulunan mezunlarımızın başarılarından da ilham alıyoruz.

Başarılarımız ayrıca, öğretim ve araştırmamızı her zaman farklılaştıran titizlik, etik ve dürüstlük tarafından yönlendirilen güçlü ve uyumlu akademik topluluğumuzun sonucudur. Catolica-Lizbon olmaktan gurur duyuyoruz!

Ne için buradayız - Misyonumuz

Derin ve ilgi çekici bir öğrenme deneyimi ve inovasyona ve insan merkezli bilgi yaratmaya güçlü bir odaklanma yoluyla, iş dünyasını ve toplumu olumlu yönde etkileyerek fark yaratan liderleri eğitiyor ve güçlendiriyoruz.

Olmak istediğimiz yer - Vizyonumuz

İş ve ekonomi alanlarında kapsamlı bilgi üreten ve dünyayı dönüştüren yetenekleri besleyen amaca yönelik bir topluluk.

2030 yılına kadar, CATÓLICA-LISBON, akademik mükemmelliği ile tanınan, en son bilgiye güçlü bir bağlılık, olağanüstü yetenek ve güçlü toplumsal etki için bir merkez olan birinci sınıf bir Avrupa İşletme Okulu olmayı hedefliyor.

Neyi temsil ediyoruz - Değerlerimiz

Değerlerimiz, dünyaya verdiğimiz SESİMİZDİR; işimizin ilham kaynağı ve temelidir ve topluma katkıda bulunmak için kendimizi nasıl ifade ettiğimizdir.

Erdem

Hristiyan değerlerinden ilham alan hümanist bir görüşü savunarak, her zaman kolektif çıkarı aklımızda tutarak, bütünlük içinde hareket ediyoruz.

Açık fikirlilik

Bir Okul olarak bağımsızlığa, fakültemiz için özerkliğe değer veriyoruz, eleştirel düşünme kültürünü teşvik ediyoruz ve bilgi yaratma sürecimizde bir rehber olarak meraktan yararlanıyoruz.

yenilik

Elde etmek istediğimiz etki konusunda iddialıyız ve alanımızda değişime öncülük ediyoruz.

Topluluk

Topluma daha iyi hizmet etmek için işbirliğini ve akran desteğini teşvik ederken, yaşam boyu sürecek bir topluluk oluşturarak refahlarını artırmak için üyelerimize kişisel ilgi gösteriyoruz.

mükemmellik

Bir kalite kültürünü besliyoruz, liyakati kabul ediyoruz ve herkesin mükemmelleşmesi için fırsat veriyoruz.

Dünya Çapında Triple Crown Akreditasyonu

Católica-Lisbon, gıpta ile bakılan Triple Crown statüsüne sahip seçkin okullar grubu arasında yer alan ilk Portekiz Okuluydu.

Dünya çapındaki İşletme Okullarının yalnızca %1'i en prestijli üç yönetim eğitimi akreditasyon kurumu tarafından akredite edilmiştir:

 • İşletme Yüksek Okulları Birliği (AACSB) Derneği
 • Avrupa Yönetim Geliştirme Vakfı (EFMD)
 • MBA Derneği (AMBA)

Üç akreditasyon, Católica-Lizbon programlarının en yüksek kalitede olduğunu ve en sıkı uluslararası standartlarla uyumlu olduğunu onaylar.

Triple Crown statüsü aynı zamanda Católica-Lizbon'un en parlak zihinlerden bazılarını ve en gıpta ile bakılan küresel ortakları kendine çekme ve elde tutma kapasitesini geliştirir ve uluslararası kurumsal gündemin tanımlanmasında ilgili bir rol oynamasını sağlar.

Kampüs Özellikleri

Kampüsümüzde insanlara, fikirlere ve büyüme fırsatlarına ayrıcalık tanıyoruz.

Bizimle birlikteyken, unutulmaz bir deneyim yaşamanızı ve hayatınızın albümünde sonsuza kadar saklayacağınız en önemli öğretilerden, en yüksek başarılardan ve unutulmaz anlardan bazılarını yanınızda götürmenizi istiyoruz.

Konaklamanızın keyfini çıkarın ve Avrupa'nın en gözde şehirlerinden biri olan Lizbon'un çok kültürlü ortamından yararlanın.

İşletme Okulumuz, Universidade Católica Portuguesa'nın Lizbon Kampüsünü İnsan Bilimleri, Hukuk, İlahiyat, Canon Hukuku, Siyasi Çalışmalar, Din Çalışmaları ve Sağlık Bilimleri alanlarındaki diğer Okullarla paylaşmaktadır. Farklı binalarda olmasına rağmen tüm topluluğa hizmet eden birçok ortak nokta vardır.

Palma de Cima kampüsü yaklaşık 40.000 m2'lik bir alana ve ayrıca yakın gelecekte İşletme Okulu binasını genişleteceğimiz yaklaşık 12.000 m2'lik ayrı bir alana (caddenin karşısında) yayılmaktadır.

Kampüs Av'ın kesiştiği noktada yer almaktadır. dos Combatentes ve Palma de Cima (Kuzey-Güney Ekseni yolunu kesen üst geçit).

Bu Kampüs'te Católica-Lizbon öğrencilerinin, personelinin ve ziyaretçilerinin erişebileceği çeşitli tesislerin bulunduğu beş bina bulunmaktadır (Católica-Lizbon'unki V binasıdır).

  Sıralamalar

  Financial Times Sıralaması

  Bu prestijli sıralamalar, programlarımızın akademik mükemmelliğinin uluslararası düzeyde tanınmasını temsil eder ve programlarımızın en zorlu uluslararası standartları karşıladıklarını garanti eder.

  Católica-Lizbon, Financial Times'a göre Avrupa'nın en iyi İşletme Okulları arasında yer alan ilk Portekiz Okulu oldu.

  Católica-Lizbon, 2008'den bu yana Financial Times tarafından sürekli olarak Portekiz'deki En İyi İşletme Okulları arasında yer almaktadır ve en son Avrupa sıralamasında 29. sırada yer almaktadır.

  Bu FT Avrupa İşletme Okulu Sıralaması, en önemli beş FT sıralamasındaki (MBA, Executive MBA, Yönetimde Yüksek Lisans, Açık Yönetici Eğitimi programları ve Özel Yönetici Eğitimi programları) okulların birleşik performansına dayalıdır ve küresel düzeyde bir değerlendirmedir. okulun kalitesi.

  • Avrupa'nın 27. İşletme Okulu
  • Dünya çapında 17. Finans Yüksek Lisansı
  • Dünya çapında 28. Yönetim Yüksek Lisansı
  • #44 Dünya çapında Yönetici Açık Eğitimi
  • #19 Avrupa'da Özel Yönetici Eğitimi
  • Avrupa'nın En İyisi 40. - Lizbon MBA

  akreditasyonlar

  EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

  Konumlar

  • Palma de Cima

   Palma De Cima, Lisboa, 1649-023, Palma de Cima

  sorular