Keystone logo
© Eva Dang
Centre for Alternative Technology

Centre for Alternative Technology

Centre for Alternative Technology

Tanıtım

"Hiçbir organizasyon daha iyi bir sıfır karbon gelecek için becerilerini sunmak için yerleştirilir, hiçbir bina daha bu eğitimi sağlamak için inşa edilmiştir." CAT'ta Enstitüsü sürdürülebilirlik uygulamada 35 yılı aşkın uzmanlığı ile dünya standartlarında bir eğitim merkezidir. Sürdürülebilir Eğitim Wales Institute (WISE) merkezli GSE eşsiz eğitim ve konaklama tesisleri, dahil:

Büyük rammed toprak ders tiyatro Seminer salonu ve atölyeler Araştırma Laboratuvarları BT suite Ofisler, ortak oda ve resepsiyon alanları 24 banyolu yatak odası çalışma Restoran ve Bar

WISE sanat eko-eğitim tesisi bir durumdur. Mimarlar Pat matkap ve David Lea tarafından tasarlanan, çevre bilinçli tasarımı ve üstün sürdürülebilir yapı teknikleri güzel bir kombinasyonudur. Mekan hassas kenevir ve kireç gibi düşük somutlaşan enerji malzemelerden inşa edilmiştir, toprak rammed ve sürdürülebilir kaynaklı ahşap. Biyokütle ve güneş enerjisi de dahil olmak üzere yerinde yenilenebilir enerji kaynaklarının temini, WISE çalışma gerçekten sürdürülebilir bir yer olduğu anlamına gelir. WISE Bina kazanan 2011 RIBA Ödülü ve Daily Telegraph 2010 yılı Yapı kazandı. Gıda ve Konaklama Tam konut konaklama, tüm yemekler dahil, CAT'ta tesislerinde katılan öğrencilerin için modüller sırasında sağlanır. Tüm yemekler CAT'ta yeni WISE restoranda olması ve vejetaryen olacak. Özel beslenme gereksinimleri için yiyecek ve içecek olabilir.

Konumlar

  • Machynlleth

    Centre for Alternative Technology, SY20 9AZ, Machynlleth

    sorular