Keystone logo
Catholic University of Manizales

Catholic University of Manizales

Catholic University of Manizales

Tanıtım

Cemaat ve kilise çalışması olarak, kimliğinden hareketle, sosyal ve kültürel dönüşüme katkıda bulunmak için, uluslararası bağlamda kalite kriterleri ile katılım ve ortak sorumluluk ilkeleriyle desteklenen kapsamlı bir eğitimde çevre ile diyalog içinde çalışmaktadır.

İncil, Kilise Magisterium ve Kutsal Bakire'nin Sunumunun Dominik Kardeşlerinin Cemaat Karizmi tarafından aydınlatılan hümanist, bilimsel ve Hristiyan bir vizyondan kişinin bütünsel oluşumuna katkıda bulunun. Akademiye evrensellik, bilginin insancıllaştırılması, kalite ve inovasyon kriterleri ile, inanç-kültür-yaşam arasındaki diyaloğun bir ifadesi olarak yeni vatandaşlığın inşası, bağlamında çağdaş toplumun zorluklarına cevap vermek için rehberlik eder. sosyal ve dini anlamda küreselleşmiş bir dünya.

2025'te, kapsamlı eğitimi insani, bilimsel ve Hristiyan bir bakış açısıyla görünür kılmak, kişiselleştirmeyi özgürleştirmekten sosyal, kültürel dönüşüme katkıda bulunan ve ulusal bir ölçüt ve uluslararası hale gelen bir akademik topluluğu pekiştirmek için bölgedeki ilk seçenek olacağız. kapsayıcılık ve eşitlik.

Konumlar

  • Manizales

    Carrera 23,No. 60, 170002, Manizales

    sorular