Keystone logo
Catolica Porto Business School

Catolica Porto Business School

Catolica Porto Business School

Tanıtım

OKUL TANITIMI

Católica Porto Business School, Portekiz'deki Katolik Üniversitesi'nin sürdürülebilirlik ve bireylere saygı odaklı iş profesyonellerinin gelişimi ile tanınan bir okuludur. 25 yılı aşkın bir süredir, okul, daha sonra ulusal veya uluslararası kariyerleri takip eden küresel iş bağlamı için Ekonomi ve Yönetim alanında profesyoneller yetiştirmiştir. Okul, güçlü endüstri bağlarını sürdürür, beceri gelişiminin pazar ihtiyaçlarına göre sürekli olarak uyarlanmasını sağlar, bu da programlarda ve öğretim ve geliştirme metodolojilerinde kesintisiz bir yenilik hızıyla sonuçlanır. Okulun uluslararası bir boyutu, değişim veya çift diploma programları aracılığıyla yurtdışındaki dersleri tamamlayarak, yurtdışındaki uluslararası haftalara katılarak, ödevleri tamamlayarak ve uluslararası öğrencilerle gruplar halinde çalışarak ve davetli profesörler tarafından İngilizce olarak verilen birçok kursu tamamlayarak deneyimlenir. uluslararası ortaklık ağımızdan.

Lisans düzeyinde, öğrencilerin üç yıllık programdan sonra istihdam edilebilirlikleri ve dünya çapındaki en iyi işletme okullarında eğitimlerine devam etmeleri için hazırlanmaları için gerekli tüm sosyal becerilerin yanı sıra teknik geliştirme uygulanmaktadır. Master seviyesinde, fonksiyonel veya endüstri alanlarına göre daha uzmanlaşmış profesyoneller hazırlıyoruz. Program portföyümüz, işletme profesyonellerinin tüm yaşamları boyunca gelişimi için çeşitli uzmanlık alanlarındaki MBA programları ve yönetici kursları ile tamamlanmaktadır. Şu anda, Okul Portekiz, Angola, Brezilya ve Mozambik'te programlar sunmakta ve yeni coğrafyalara genişleme çalışmalarına devam etmektedir.

Okulun araştırma faaliyeti iki araştırma merkezi ve iki Laboratuvarda yapılandırılmıştır. Başlangıç olarak, tüm temel araştırma projelerine ev sahipliği yapan ve Portekiz Bilim ve Teknoloji Vakfı (FCT) tarafından akredite edilmiş araştırma merkezi olan CEGE var. Ardından sırasıyla davranışsal ekonomi ve hizmet yönetimi alanlarında uygulamalı araştırma projeleri yürüten BeoLab ve Slab var. Son olarak, CEGEA ağırlıklı olarak uygulamalı araştırma ve danışmanlık hizmetlerine ayrılan araştırma merkezidir.

Okulumuza hoş geldiniz!

MİSYON, VİZYON VE DEĞERLER

MİSYON

Girişimcilik, sürdürülebilirlik ve bireylere saygı konularına güçlü bir şekilde odaklanan, kuruluşların gelecekteki ihtiyaçlarını öngören ve bilimsel ve uygulamalı bilginin gelişimini destekleyen küresel iş profesyonellerini hazırlamak.

GÖRÜŞ

Okul, titiz ve nitelikli öğretim, güçlü iş ilişkileri ve öğretim metodolojilerinin yenilenmesi yoluyla iş profesyonellerinin tam gelişiminde ulusal ve uluslararası bir referans olmayı amaçlamaktadır. Ekonomi ve yönetim alanlarındaki araştırmalarda ulusal ve uluslararası bir referans olmayı hedefliyoruz. Católica Porto Business School'un hem akademisyenler hem de üst düzey araştırmacılar tarafından aranan çekici bir iş yeri olmasını istiyoruz.

DEĞERLER

  • mükemmellik
  • Sürdürülebilirlik
  • Bireylere Saygı

Konumlar

  • Porto

    R. de Diogo Botelho 1327, 4169-005 Porto, Portugal, 4169-005, Porto

    sorular