Keystone logo
© Carrianna Field
CEDEU - University Study Center

CEDEU - University Study Center

CEDEU - University Study Center

Tanıtım

Giderek teknolojiye yönelen bir toplum bağlamında, bu gerçeğin gerektirdiği sürekli evrimle birlikte, eğitime adanmış kurumların sürekli olarak uyum sağlama, yenilik yapma ve güncelleme çabası göstermesi gerekmektedir. bilgi aktarma çalışmalarımızda.

CEDEU , kurulduğu günden bu yana, iş sektörünün eğitim ihtiyaçlarını öğrencilerimizin günlük gerçekliğine yaklaştırma sürecinde etkili bir mekanizma olma hedefiyle doğdu.

CEDEU Girişimcilik Merkezi, hem iş birliği yaptığımız şirketlerimizin hem de kendi kurumumuzun yürüttüğü çalışmaların sonucu olarak şirket, üniversite ve öğrencinin katkılarının yer aldığı, ortak bir alan , ortak bir buluşma noktasının ortaya çıkmasından başka bir şey değildir. Üniversitenin ev sahibi olarak hareket ettiği öğrenci ve şirket .

Uzmanlık diplomaları, şirket stajları, girişimciliğin teşvik edilmesi, Üniversite ile şirket arasındaki akademik araştırmanın teşvik edilmesi vb. Bunlar, bu sinerjiden kaynaklanan girişimlerden sadece birkaçıdır.

kabul

Resmi Üniversite Derecelerine Kabul Süreci

 1. Madrid Centro Kampüsümüzü tanıyın. Aklınıza takılan her türlü soruyu çözecek üniversite danışmanlarımızın desteğine ilk andan itibaren güvenebilirsiniz.
 2. İstediğiniz Resmi Üniversite Derecesine Kabul talebinde bulunun. Bu adımda ayrıca katılım derecenizi değerlendireceğimiz bir görüşme gerçekleştireceğiz. Ayrıca gerekli belgeleri de sağlamanız gerekir.
 3. Yerinizi garantiye alın. Başvurunuzun sonucunu size bildireceğiz. CEDEU Ön Kayıt ücretini ödeyerek CEDEU'da eğitim alma taahhüdünüzü resmileştirmelisiniz.
 4. Resmi erişiminiz. CEDEU olarak, Madrid Topluluğu Tek Bölgesindeki Çevrimiçi Ön Kayıt sürecinde size rehberlik edeceğiz ve yardımcı olacağız.
 5. Öğrenim. !! Tebrikler!! Artık istediğiniz çalışmaları sürdürmek için CEDEU-URJC'ye kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Resmi Üniversite Yüksek Lisans Derecelerine Kabul Süreci

 1. Madrid Centro Kampüsümüzü tanıyın. İlk andan itibaren aklınıza gelebilecek her türlü soruyu çözecek üniversite danışmanlarımızın desteğini yanınızda bulundurun.
 2. Adaylığınızı değerlendirmek için gerekli belgeleri sağlayarak, arzu ettiğiniz Resmi Üniversite Yüksek Lisans Derecesine Kabul talebinde bulunun.
 3. Yerinizi onaylayın. Başvurunuzun sonucunu size bildireceğiz. CEDEU Ön Kayıt ücretini ödeyerek CEDEU'da eğitim alma taahhüdünüzü resmileştirmelisiniz.
 4. Resmi erişiminiz. URJC'ye resmi kabulünüz ve ardından seçilen çalışmalara kaydınız için tüm prosedürleri yönetmekten sorumluyuz.
 5. Öğrenim. !! Tebrikler!! Artık CEDEU-URJC'de kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Ders Kabul Süreci

 1. Madrid Centro Kampüsümüzü tanıyın. İlk andan itibaren aklınıza takılan her türlü soruyu cevaplayacak üniversite danışmanlarımızın desteğini yanınızda bulundurun.
 2. Gerekli belgeleri sağlayarak istediğiniz programa kabul talebinde bulunun.
 3. Öğrenim. Seçilen programa kaydınızı onaylayarak işlemi tamamlayın.

Burslar ve fon sağlama

Burs ve Yardımlara İlişkin Bilgiler 2023-2024

Resmi üniversite eğitimine erişim ekonomik nedenlerden dolayı engel olmamalıdır. CEDEU , öğrencilerine 60 AKTS'ye eşit veya daha yüksek öğrenim ücreti karşılığında bursların yanı sıra dikkatlerini en çok ilgilendiren şeye, yani çalışmalarına odaklamalarına olanak tanıyan çeşitli yardım türleri sunmaktadır.

Bursların verilmesi, miktarı, yüzdesi, iptali ve yenilenmesi her zaman CEDEU Üniversite Çalışmaları Merkezi Yönetim Kurulu'nun takdirindedir.CEDEU Üniversite Merkezi, öğrencilerine her akademik yılda öğrenim bursları sunmaktadır; bu öğrencilerin özel gereksinimleri ve koşulları aşağıda bulunan Burslar ve Yardım Dosyamızda incelenebilir ve ayrıca Burs Hizmetimizde daha fazla bilgi talep edilebilir.

Burslar:

 • Akademik mükemmellik
 • Akademik Değer
 • Akademik performans
 • CEDEU Topluluğu
 • Toplu Üyelik
 • YARALANMA
 • Dayanışma Fonu
 • Kariyer
 • Cervantes
 • İşbirliği
 • süreklilik

Konumlar

 • Madrid

  Calle de José Picón, 7, 28028, Madrid

  • Barcelona

   Carrer de Sabino Arana, 42, 08028, Barcelona

   sorular