Keystone logo
Cencalli Institute of Family Therapy

Cencalli Institute of Family Therapy

Cencalli Institute of Family Therapy

Tanıtım

Meksikalı ailelerin incelenmesi, bakımı ve rehabilitasyonu için yüksek düzeyde eğitimli insan kaynaklarına sahip olma zorunluluğu, "Cencalli" Aile Terapisi Enstitüsü'nün kurulmasına yol açtı. Meksika'da AİLE TEDAVİSİ'ni 1987'den beri elde ettiği resmi belgelerle mezunlarına destekleyecek akademik bir tasdik verme görevini üstlenen bir kurum, Meksika'da Çalışmaların Resmi Geçerliliğinin Tanınması ile lisansüstü programı olan ilk Kurumdur. Halk Eğitimi Bakanı.

O andan itibaren Cencalli Enstitüsü, diğerlerinin yanı sıra IMSS, DIF, IPN, INMUJERES gibi çeşitli kurumlardan aile terapisi konusunda 40 kuşaktan fazla uzman ve öğretmen yetiştirdi. Bilimsel çalışmaları, Family Systems Medicine and Family Process gibi Meksika ve Yabancı dergilerde uzmanlaşmış makalelerin yanı sıra, diğerlerinin yanı sıra Manual Moderno ve Trillas gibi prestijli yayıncılar tarafından yayınlanan kitaplar yayınlamasına ve CONACYT'e kaydolmasına neden oldu. bir eğitim kurumu ve araştırma olarak.

Cencalli Enstitüsü, Meksika'da Aile Terapisi bilgisinin yaygınlaştırılmasıyla da ilgilenmiş, iki yılda bir, ülkemizdeki ailelerin ve aile terapisinin en prestijli araştırmacılarını bir araya getiren bir Kolokyum düzenleyerek,

Konumlar

  • México

    Galeana,1255, 31500, México

    programlar

    sorular