Keystone logo
Centrale Nantes MSc Industrial Engineering (I-ENG)
Centrale Nantes

MSc Industrial Engineering (I-ENG)

Nantes, Fransa

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

01 Sep 2024

EUR 18.000 / per course *

Kampüste

* 18,000 euros in total for 2 years for non-European students. Scholarships available

Tanıtım

Endüstri Mühendisliğindeki bu uzmanlık, yalın, uyarlanabilir ve reaktif yönetim gibi operasyonel araştırma yöntemlerine ve üretim yönetimi yaklaşımlarına dayalı olarak çevik fabrika yönetimi becerilerini geliştirir. Performans değerlendirmesinin yanı sıra fabrika tasarımı ve simülasyonuna yönelik temel yaklaşımlar tanıtılacaktır. Dersin sonunda öğrenciler, farklı gösterge türlerini (çevresel, sosyal, ekonomik) dikkate alarak üretim sistemlerini modelleyebilmeli ve simüle edebilmeli, üretim sistemleri kontrol stratejilerini optimize edebilmeli ve simülasyon ve optimizasyon yaklaşımlarına dayalı yeni değerlendirme yöntemlerini uygulayabilmelidir. çevik fabrikalarla ilgilidir. Diğer Endüstri Mühendisliği uzmanlığı olan Akıllı ve Bağlantılı İşletme ile güçlü bir bağ vardır.

The program of study lasts two academic years - denoted by M1 and M2 and is taught in English. It comprises three study semesters followed by a paid Master's thesis/internship in the final semester.

Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans programlarımız Fransa Yüksek Öğrenim ve Araştırma Bakanlığı tarafından tam akreditasyona sahiptir.

kabul

Müfredat

Sıralamalar

Program Öğrenim Ücreti

Burslar ve fon sağlama

Kariyer fırsatları

Tesisler

Öğrenci Görüşleri

Okul Hakkında

sorular