Keystone logo
Centre for Postgraduate Studies in Orthodontics of the Valley of Anahuac (Centro de Estudios de Posgrado en  Ortodoncia Valle de Anahuac)

Centre for Postgraduate Studies in Orthodontics of the Valley of Anahuac (Centro de Estudios de Posgrado en Ortodoncia Valle de Anahuac)

Centre for Postgraduate Studies in Orthodontics of the Valley of Anahuac (Centro de Estudios de Posgrado en  Ortodoncia Valle de Anahuac)

Tanıtım

Valle de Anahuac Ortodonti Yüksek Lisans Çalışmaları Merkezi, Ortodonti Uzmanlığını Diş Cerrahlarına, Diş Hekimliği Mezunlarına, Diş Hekimlerine ve Stomatologlara öğreten bir kurumdur.

Bu kurum çalışmalarına 9 Ağustos 1984'te başladı.

Öğrencilerimizin Ortodonti alanında uzman, her türlü maloklüzyonun teşhis, teşhis ve tedavi planını yapabilen, gerekli ortodontik ve maksillofasiyal ortopedik tedavileri yapabilecek kapasitede olmalarına özen gösteriyoruz.

SSA tarafından yapılan araştırmalarda, ülkedeki dişhekimlerinin yüzde 87'sinin pratisyen hekimlik yaptığı, yüzde 13'ünün bazı uzmanlık dallarıyla meşgul olduğu ve bunların sadece yüzde 3'ünün Ortodonti'ye ait olduğu tahmin ediliyor. Bu durum ülke genelinde Ortodonti alanında maloklüzyon problemlerini çözmeye yönelik tedaviler yapabilecek insan kaynağının eksikliğinin bir göstergesidir.

Lisans düzeyindeki müfredat içinde Ortodonti çok küçük bir yer kaplar ve lisansüstü düzeyde eğitim ihtiyacına odaklanır; Bu nedenle birçok diş hekimi, Ortodontinin prensipleri hakkında en ufak bir fikre sahip olmadan maloklüzyonları düzeltmeye çalışmakta ve bu nedenle daha sonra düzeltilmesi imkansız olan daha büyük sorunlara neden olmaktadır.

Konumlar

 • México

  Avenida Sendero Divisorio,200, 67195, México

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular