Keystone logo
CESA  College of Higher Studies in Administration

CESA College of Higher Studies in Administration

CESA  College of Higher Studies in Administration

Tanıtım

Yönetimde Yüksek Araştırmalar Koleji (CESA), idari, mali ve akademik özerkliğe sahip, akademik, tek disiplinli bir yapıya sahip bir yüksek öğretim kurumudur. Dört sütun - yenilik, girişimcilik, etik ve liderlik - CESA'nın navigasyon şemasıdır.

Ülkedeki en iyi işletme okullarından biri olarak listelenen kurum, ulusal ve uluslararası kuruluşlardan çeşitli akreditasyonlar ve farklılıklar almıştır. Lisans programının Yüksek Kaliteli Akreditasyonunun yakın zamanda yenilenmesine, akademik ekosistemdeki aktif ve öncü rolünü vurgulayan başka takdirler de eklendi: Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen Yüksek Kaliteli Kurumsal Akreditasyon, AACSB Business üyeliği Eğitim İttifakı, EDAF Geliştirme onayı (kurumun kalitesine ve sürekli iyileştirilmesine bağlılık için) ve değişim temsilcileri için bir eğitim merkezi olarak Fark Yaratan Kampüsü sertifikası, Ashoka.

Şu anki rektör, CESA'da işletme eğitimi almış olan Henry Bradford Sicard'dır. Ayrıca, şu anda İşletme Yönetimi (DBA) alanında doktora yapmakta olduğu Instituto de Empresa de Madrid'den MBA derecesi var.

Konumlar

  • Bogotá

    Diagonal 35,5a-57, 110311, Bogotá

    sorular