Keystone logo
© Carrianna Field
CESTE, Escuela Internacional de Negocios

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

Tanıtım

CESTE, Escuela Internacional de Negocios sizlere farklı bir eğitim modeli sunuyoruz. Üniversite öğrencileri için: resmi dereceler ve yüksek lisans dereceleri dünyadaki en iyi eğitim modeliyle çerçevelenmiştir: İngiliz modeli. Profesyoneller ve yöneticiler için: profesyonel kariyerinizdeki bir sonraki zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olacak önemli prestijli sertifikalar, yönetici programları ve koçluk hizmetleri. CESTE Eğitim Projesiyle, en ileri teknikler konusunda bilgili olmakla birlikte aynı zamanda dürüst, kararlı ve girişimci kişiler olan yönetici ve idarecilerin yetiştirilmesine katkıda bulunuyoruz. Bunu başarmak için en yenilikçi metodolojileri uygulamayı sabırsızlıkla bekliyoruz ve İngiliz üniversite sisteminde programlarımıza dahil edilecek modeli bulduk. Bizim için öğrenci, öğrenme sürecinin kahramanıdır ve hepimiz onun akademik, kişisel ve mesleki hedeflerine ulaşmada onunla işbirliği yapmaya hazırız.

misyon

Öğrenciler işimizin merkezi ve varlık sebebimizdir.

Girişimci bir mesleğe sahip, dijitalleşmenin getirdiği zorluklar karşısında yetkin, dürüstlük ve dayanışma içinde topluma hizmet veren, şirketlerinde, kuruluşlarında ve topluluklarında değer üretebilen insanları eğitmek ve yetiştirmek.

Kişisel ve profesyonel olarak gelişmelerine olanak tanıyan içerik, beceri ve yeterlilikler açısından yenilikçi yöntemlerle ve pratik bir yönelimle öğrenme deneyimleri geliştirin.

Eğitimin kalitesini sağlamak ve geliştirmek, en iyilerden öğrenmek, öğrencilerin istihdam edilebilirliğini kolaylaştırmak ve onları öğrenme süreçlerinin merkezinde tutmak için çalışıyoruz.

görünüm

Yenilikçi metodolojiler ve geleceğe bağlılık.

Eğitime yenilikçi ve gerçek ihtiyaçlarla kalıcı bir tezat oluşturan katkımızın, hem Aragon'daki hem de programlarımız, gelişimimiz ve ekonomik büyüme ve sosyal büyüme beklentilerimizle ulaşabileceğimiz bölge ve ülkelerdeki şirketlere ve profesyonellere olanak tanımasını istiyoruz.

Bir üniversite merkezi olarak, katkımızın yalnızca gençlere değil, aynı zamanda bizde eğitime devam etmek için kalıcı bir çağrı bulan ve becerilerde ve mesleki olanaklarda büyüme konusunda heyecan duyan profesyonellere de ulaşması gerektiğinin bilincindeyiz.

Değerler ve Kültür

Öğrencilerimizin hem içerik hem de beceri açısından gelişimi, öğrenme süreçlerindeki rolleri ve çalışmalarımızla bulunduğumuz ortama olan bağlılığımız, değerleri merkeze alarak Misyon ve Vizyonumuzu geliştirmek olarak politikamızdır. .

UWTSD (Galler Üniversitesi Trinity Saint David) ile olan temaslarımızın sağladığı katkıları dikkate alarak bunu şu şekilde belirttik:

 • Bölgesel, ulusal ve uluslararası düzeyde işbirliği ve bir dizi stratejik ilişkinin kurulması. Bu tür ağlar öğrencilerimize, personelimize ve ortaklarımıza gelecekte yeni öğrenim yaratma konusunda ilham verme potansiyeline sahiptir.
 • Öğrencilere öncelik vererek ve engelsiz sürekli eğitimi savunarak katılım. Her kökenden öğrenciyi eğitimlerinin her aşamasında destekliyoruz. İkinci şanslara ve profesyonel yeniden keşif süreçlerine eşlik ediyoruz.
 • İstihdam edilebilirlik ve yaratıcılık, öğrencilerimizin girişimcilik, araştırma, yaratıcı ve girişimci becerilerinden faydalanmak, onlara istihdam sağlamak ve aktarılabilir becerilerini geliştirmek için en iyi fırsatları sunan eğitim programları sunabilmek.
 • Anlamlı ve ilgili eğitim yolları sunan, sosyal sorumluluk ve öğrenmeyi teşvik eden sistem temelli bir yaklaşım aracılığıyla sürdürülebilir kalkınma.
 • Aragon'a özel atıfta bulunarak, çalışmamızın yürütüldüğü bölgelerin kalkınmasında işbirliği yapma taahhüdü, kalkınmanın ihtiyaçlarına cevap verme ve güçlü yönlerini güçlendirme ve herkesi buna adama.
 • Öğrencilerimiz, personelimiz ve ortaklarımız için diğer çok uluslu faaliyetlerin ve fırsatların geliştirilmesi yoluyla Küresel Vatandaşlık kavramı.
 • Akademik ortaklarımızın desteğiyle araştırmanın ve sosyal etkisinin amaçları doğrultusunda geliştirilmesi.

Profesyonel Akreditasyonlar: Tüm Programlarımız

CESTE eğitim programlarımızın çeşitliliği olağanüstü bir metodolojiye göre yönetilmektedir: İngiliz metodolojisi. Öğrencilerimiz yalnızca Galler Üniversitesi'nin resmi yeterliliğinden değil, aynı zamanda CESTE kendi akreditasyonundan da yararlanmaktadır. Ayrıca, çeşitli sektörlerden önde gelen kuruluşlarla olan işbirliğimiz, çeşitli ek sertifikalar sunmamıza olanak tanıyor.

MBA'ler, yüksek lisans dereceleri, lisansüstü dereceler, lisans dereceleri ve mesleki akreditasyonlar dahil olmak üzere çeşitli seçeneklerle, akademik ve profesyonel gelişiminizi desteklemeye kararlıyız.

Kampüs Özellikleri

Genel Merkezimiz

Zaragoza'nın (İspanya) en sessiz ve en güzel bölgelerinden birinde, Aragon İmparatorluk Kanalı'nın hemen yanında, şehrin en önemli Spor Merkezlerinden birinin ve Sagrada Familia Okulu'nun yanında bulunuyoruz. Genel merkezimiz, sınıflar, ofisler, çalışma odaları ve uluslararası öğrenciler için Rezidansımızın bulunduğu kendi binamızda bulunmaktadır.

Ayrıcalıklı bir konum

Aragon İmparatorluk Kanalı'nın geçtiği Zaragoza (İspanya) şehrinin en sessiz ve en güzel bölgelerinden birinde bulunuyoruz.

Genel Merkezimizin hemen yanında, birçok sporun (futbol, tenis, paddle tenis, yüzme,...) keyfini çıkarabileceğiniz ve uygulayabileceğiniz muhteşem tesislere sahip, ayrıca ısıtmalı havuz, spor salonu, spor alanları bulunan Kazablanka Stadyumu bulunmaktadır. Rahatlama ve estetik.

Sınıflarımız ve mekanlarımız

Dört kata yayılan Genel Merkezimizde, eğitim modelimize göre sunumlar, takım çalışmaları veya her türlü yaratıcı oturumlar için donatılmış derslikler ve çalışma alanları bulunmaktadır.

Yakın zamanda WiFi ağını modernize ederek alanlarımızdaki yüksek hızlı İnternet bağlantılarını daha da iyileştirdik.

Dijital dünya akademik araştırmaları kökten değiştirmiş olsa da kütüphanemiz toplantı ve ekip çalışması için bir alan olmaya devam ediyor.

Son olarak Toplantı Salonu, akademik hayatın olağanüstü anlarına ve ayrıca özel önem taşıyan oturum ve sunumlara adadığımız eşsiz bir alandır.

  kabul

  İspanya'daki CESTE Uluslararası İşletme Okulu'na kabul başvurusunda bulunmak için, başvuru sahiplerinin aşağıdaki akademik gereksinimleri karşılaması gerekir:

  • Konuyla ilgili liseyi veya bir eğitim döngüsünü tamamlamış olmak.
  • Daha sonra online başvuru formunu doldurup gerekli belgelerle birlikte teslim etmeleri gerekmektedir.
  • Bazı durumlarda ön görüşme yapılması gerekebilir.

  Burslar ve fon sağlama

  CESTE CESTE Vakfı programı aracılığıyla ve aynı zamanda mükemmel bir akademik geçmişe sahip öğrencilere yönelik burs ve yardımlara sahiptir. Bu sayfadaki olasılıklar hakkında bilgi edinin.

  CESTE Vakfı Bursları

  CESTE Vakfı, Eğitim ve İşletme, CESTE okumak isteyen, ekonomik zorluklar yaşayan ve akademik performansı iyi olan öğrencilerin burs başvurularını inceleyecektir.

  Bu burslar yeni İspanyol öğrencilere (veya İspanya'da ikamet edenlere) sunulmaktadır ve Üniversite Dereceleri durumunda eğitim maliyetinin %50'sine, Yüksek Lisans durumunda ise %80'ine kadar ulaşabilir.

  Mevcut Diğer Burslar

  Üniversite kariyerleri

  İşletme Yönetimi Lisansı ve Uygulamalı Bilgisayar Programları Lisansı için aşağıdaki Burslar, Hibeler ve “Akademik Mükemmellik” için Profesyonel Kariyer Planları sunulmaktadır:

  • 15 Yeni öğrencilere %50'ye varan burslar
  • %25'e kadar derecenin 2. aşamasına erişim için 5 Burs

  Yüksek Lisans Programları

  MBA, Finansal Yönetim Yüksek Lisansı, Ağlar ve Siber Güvenlik Yüksek Lisansı ve Veri Bilimi ve Yapay Zeka Yüksek Lisans programları için %80'e varan 20 “Akademik Mükemmellik” Bursu verilmektedir.

  CESTE İş Kulübü üyesi kuruluşların eski öğrencileri ve çalışanları

  Genel olarak CESTE programlarının mezunları ve Business Club üyesi şirketlerin çalışanları, CESTE tarafından başlatılan herhangi bir eğitim programında %10 indirimden yararlanacaktır.

  CESTE Vakfı Ortakları

  Tercihli ekonomik fiyat ve finansman koşulları.

  Sıralamalar

  İngiliz üniversite modeli, her zaman dünyada ve Avrupa üniversiteleri sıralamasında en üst sıralarda yer alır (dünyanın en iyi 6 üniversitesinden 4'ü İngilizdir) ve QAA'nın (United'dan Yüksek Öğrenim Kalite Güvence Ajansı) yüksek standartları tarafından garanti edilir. Krallık).

  Konumlar

  • Zaragoza

   Paseo de los Infantes de España, 3, 50012, Zaragoza

   sorular