Keystone logo
Chaoyang University of Technology

Chaoyang University of Technology

Chaoyang University of Technology

Tanıtım

Chaoyang University of Technology Orta Tayvan'daki Wu-Fong Bölgesi'nde, her yerde bulunan zarafet ve zarafet ile inanılmaz derecede doğal güzelliklerle dolu. Tarihi ve kültürel toprakla Chaoyang University of Technology , öğrencilere yüksek öğrenim beşiği ve iyi donanımlı kampüs ile birleştirilmiş bir ortam sağlar.

Yüz yıldan fazla olan ünlü üniversitelerle karşılaştırıldığında, Chaoyang University of Technology akademik ve teknolojik yetenekleri, başarıları ve kaynakları geliştirmek için olağanüstü istekleri olan nispeten yeni bir 22 yıllık üniversitedir. Şu anda Tayvan'da büyük bir akademik güç merkezi olarak ortaya çıkıyoruz. Yükselen güneşle yüzleşmek anlamına gelen Chaoyang adlı üniversite unvanımız, agresif çalışmaların, büyük ölçekli gelişimin, mükemmel kuralların ve değer sistemlerinin öz imajını yaratır. Sürekli kazma çalışmaları nedeniyle, Chaoyang University of Technology , küresel köydeki uluslararası kültürel etkiler karşısında çeşitli mucizeler yaratmaya çalışıyor.

Küreselleşme, bireyciliğin olanaklarını, emek ideolojisinin özgür iradesini ve kişisel yaşam tarzı seçimlerini yeniden gözden geçirmemiz için kaçınılmaz bir olgudur. İnternet çağında, farklı ülkelerde yüksek öğrenimin gelişimi, üniversitelerin nasıl tanıtılacağı ve yükseltileceği, kampüsteki çok kültürlü hareketler arasında karşılıklı iletişimin nasıl yaratılacağı, profesyonel kültürler arası çıktılar ve uluslararası eğilimin nasıl takip edileceği. 22 yıllık çabaların ardından, Chaoyang University of Technology büyüdü ve uluslararasılaşma ile daha yakın bir bağlantı ve bağlantıya yöneldi.

Konumlar

  • Wufeng District

    168, Jifeng E. Rd., Wufeng District, Taichung, 413310 Taiwan, 413, Wufeng District

    programlar

    sorular