Keystone logo
Charles Sturt University

Charles Sturt University

Charles Sturt University

Tanıtım

Charles Sturt University

Charles Sturt University , başka hiçbir üniversite gibi bir derece ve öğrenci deneyimi sunmaya kendini adamıştır. Öğretim ve öğrenmeye yaklaşımımız, uygulamalı deneyim ile birleştiğinde, Charles Sturt mezunlarının seçtikleri mesleklerde kariyer başlatmak için en iyi fırsatlara sahip olmalarını sağlar.

İşi alan grad olun

Avustralya'daki en yüksek lisansüstü istihdam oranına sahip üniversiteye katılın * - daha fazla Charles Sturt University diğer üniversitelerin mezunlarından daha hızlı iş alır. İşverenler Charles Sturt mezunlarının yetenekli, kendinden emin ve çalışmaya hazır olduğunu biliyor

Endüstri ile bağlantılar

Akademisyenlerimiz ve öğretim elemanlarımız birbiriyle bağlantılıdır. Mezun olduğunuzda, kariyerinizi başlatmanıza yardımcı olabilecek geniş bir endüstri iletişim ağına zaten sahip olacaksınız. Ayrıca size en uygun bilgileri vermek için ulusal ve uluslararası kuruluşlarla birlikte çalışıyoruz.

Charles Sturt University uluslararası bağlantıları

Charles Sturt University İngiliz Milletler Topluluğu Üniversiteleri Derneği üyesidir ve kısmen Avustralya hükümeti tarafından finanse edilmektedir. Charles Sturt University 25'ten fazla ülkede araştırma, kurs teslimi, kültürel değişim, öğrenci ve personel değişimini ve çeşitli diğer eğitim faaliyetlerini kolaylaştıran 60'ın üzerinde ortaklığı bulunmaktadır.

* *İyi Üniversiteler Rehberi 2022/23

Charles Sturt University , bir Avustralya Üniversitesidir, TEQSA Sağlayıcı Kimliği: PRV12018. Charles Sturt University CRICOS Sağlayıcı Numarası: 00005F.

Konumlar

 • Albury

  CSU Albury-Wodonga Campus PO Box 789 Albury NSW 2640 , , Albury

  • Bathurst

   CSU Bathurst Campus Panorama Avenue , , Bathurst

   • Orange

    CSU Orange Campus PO Box 883 , , Orange

    • Port Macquarie

     CSU Port Macquarie Campus PO Box 2136 , , Port Macquarie

     • Wagga Wagga

      CSU Wagga Wagga Campus Locked Bag 588 , , Wagga Wagga

      sorular